Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem merek bemenni a lokarámba?...

Nem merek bemenni a lokarámba? Hogy gyözzem le a félelmem?

Figyelt kérdés
Nővèremnek van 2 nagy lova. A karámon keredztül tudnèk bemenni a garázsba.de fèlek bemenni hozzájuk. Nővèrem kiröhög ès közli hohy egy nagy balf... vagyok.hogy szokjam meg őket hogy ne fèljek tőlük.
2017. aug. 17. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Már bocsi de én se nagyon értem hogy lehet félni a lovaktól.
2017. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Èn fèlek tőlük.
2017. aug. 17. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Nagyok, rúgnak és harapnak. Miért ne lehetne félni tőlük? Más meg egy kis szar egértől, vagy póktól van ki.


Szerintem a legjobb az lenne, ha segítenél neki leápolni, takarítani, vezetgetni a lovakat. Szóval legyen velük minimális kontaktod, valamennyi bizalmad, tanuld meg elviselni magad körül őket, és ha kell, elküldeni őket. Az elején ha kell, valaki vezessen át köztük, aztán menj át egydül úgy, hogy lát más, idővel egyedül is menni fog.

2017. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj. Hogy tesom nem jőn velem. Mikor ide kerültek bementem hozzájuk de az egyik felèm ágaskodott ès nagyon megijedtem. Mikor fürdetni segitettem akkor meg nem szólt hogy fèlti a lábát ès majdnem megrúgott.
2017. aug. 17. 13:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a nővéred szereti a lovakat, neked nem kell. Anyum is retteg tőlük, én meg beteg vagyok nélkülük. Ha a szüleiteknél laktok, szólj nekik. Ha nem, ne járj a garázsba, szólj mindig a testvérednek. Nem szégyen, hogy nem értesz hozzájuk, én sem szaladgálnék krokodilok között, mert kb csak képen láttam. Mondd el neki, hogy az ágaskodást érted, de nem látod az előzményeket, kis jeleket, így persze, hogy mindig a rosszat feltételezed. Még akkor is támadást látsz, ha csak kíváncsian megy feléd. Hátha így megérti, és esetleg elmondja, hogy mire kell figyelned. A másik lehetőség, hogy mindig legyen nálad valami finomság. Odahívod, kapnak egyet, ha a garázshoz érsz, még egy. Kenyerezd le őket ;)
2017. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem akarnak ők rosszat de sajnos ezt èrzem. Anyumèk dolgoznak, testvèremet meg hiába kèrem hogy hozzon ki nekem valamit az a válasza hogy oldjam meg.de ez a finomságos dolog jó ötlet. Remèlem bejön. Mit adhatok nekik amit szabad?
2017. aug. 17. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Alma, répa, dinnye(héj), száraz (de csont száraz!) kenyér, stb. Kérdezd meg a testvéred, az a biztos, amit ő megenged.
2017. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!