Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális magatartás az edző részéről vagy lovit kéne váltanom?

Figyelt kérdés
Szóval,heti 2x lovagolok, és az edző nagyon sokat ordibál nagyon kis dolgok miatt is. Ez egy ideig elfogadható szerintem, de ma nem teljesen értettem hogy melyik körön menjek, elbizonytalanodtam, és közel mentem az edzőhöz(kb 1.5 méterre volt). Ordibált, kikapta a pálcát a kezemből, és egy oriásit csapott a ló fenekére vele... persze a ló elkezdett őrülten galoppozni,és bakolni meg ágaskodni. Szerencsére nem estem le, de már elég közel voltam hozza, a lábam is kijött a kengyelből, mire megállítottam. Szerintem ez nem egy olyan dolog amiért ennyire fel kellett volna kapnia a vizet.. ti mit gondoltok?

2016. márc. 30. 20:02
 1/4 anonim válasza:
82%
Mindenekelőtt ezt beszéld meg a szüleiddel! :) Ők ismernek téged a legjobban és az edzőt is ismerik gondolom valanilyen szinten. De ha rám hallgatsz, szerintem ott kéne hagynod. A lovaglásban az a lényeg, hogy a ló és te is élvezd a sportot. :) Ha tudod mindenképp hagyd ott!
2016. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem anyukámmal, bár ő nem igazán ismeri az edzőt. Ebbe a loviba két edző van. Az egyik nagyon kedves vele mindig egy élmény az óra, viszont van a másik aki ezt csinálta azzal meg eddig csak rossz élményeim vannak:/ és szerintem keresek más lovardát, csak nem tudom hogy Veszprém körül hol van még díjugratás oktatás. A lovasok.hun már néztem de nem találtam. Mindenesetre köszi ment a zöld pacsi:)
2016. márc. 30. 20:42
 3/4 anonim válasza:
szerintem mindenképp hagyd ott, de lehet, hogy túlzás, de életveszélyes is lehet.. A jó edző nagyon fontos minden sportban.. És drukkolok a lovarda választásnál!
2016. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Minden esetben menj át másik lovardába épp eszű ember nem csinál ilyet!
2017. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!