Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyiket válasszam?

Nekedcsakvalaki kérdése:

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Szeretném beszerezni lovagláshoz az alap dolgokat így karácsonyra fogom kérni a lovaglóndrágot és lovaglókesztűt.Decathlonból szeretnék rendelni vagy,ha van esély rá akkor a legközelebbi decathlonba eltudunk menni ami 1és fél órányira van.Lovaglónadrágból krémszínűt,barnát vagy feketét szeretnék.Melyiket ajánljátok?És kesztűből meéyik a legjobb?Légyszi linkeljétek be!
2017. szept. 1. 20:53
 1/8 anonim válasza:
2017. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
és a loval mi lesz ?
2017. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen sűrűn lovagolsz?

Mert ha szinte napi szinten, akkor én decathlonos cuccokat nem vennék, mert nagyon hamar elkezdenek szétjönni, de viszont ha csak hobbi szinten párszor, vagy kezdésnek teljesen megfelelnek.

2017. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Linkelek gatyákat, amiket szeretek és szerintem nagyon jók :D


Ezt imádom *-*

[link]


Ez meg évek óta megvan és még mindig ugyanolyan :)

[link]


Viszont nekem az összes kobakjuk, gerincvédőjük kényelmetlen volt, a kesztyűik meg fényesre koptak pár hét alatt, én azokat nem venném meg a Decathlonban. De menjetek el, próbáld fel, úgy a legbiztosabb ;)

2017. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem ugy tudom a lovaglocipöm decathlonos,de nem biztis,mert használtan vettük.A kobakom is használt igy azt sem tudom hol vettük,de az nem számit.Heti 1orát fogok lovagolni
2017. szept. 2. 20:10
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

Erröl vélemény?Valakinek volt már ilyen?

2017. szept. 2. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy-két hetente egy lovagláshoz jó, de a napi szintű lovazást nem bírja. Kezdőként viszont sokáig jó lehet.
2017. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Heti egy alkalommal jó, addig nekem is jó volt teljesen . A heti 2-t már nem bírta, kifakult, kilyukadt. Télre beszereztem belőle 3-t,mert kényelmes,alá is tudok öltözni, akkor teljesen jó. Heti 3 nap lovaglás, 3 gatya. Nekem fekete van,azon kevésbé látszik a kosz :D
2017. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!