Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki mikor vette/kapta meg az...

Ki mikor vette/kapta meg az első lovát?

Figyelt kérdés
Történetek érdekelnek,hogy te és a ló hány évesen voltatok,lovardában vagx otthon tartod,milyen fajta,te mióta lovagolsz,mennyiért vetted és most hány éves vagy? :)

2017. szept. 12. 16:31
 1/4 anonim válasza:
100%

Én 13 évesen kaptam, és mivel első lóról van szó +még inkább kezdő kategóriába sorolnám magam, öregebbet vettünk (10 éveset). Mi otthon tartjuk, és 300.000 volt, Lipicai. Három éve lovagolok, a paci elég akaratos (pedig herélt, de nyilván ilyen a személyisége), más az "automata" iskolalovaktól. :) Most 14 vagyok.


Csak kíváncsiságból érdeklődöm, de miért kérded? :D

2017. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:D Én azért kérdeztem mivel 1 hónap múlva 14 leszek és apukám akar venni telket és mivel egész nagyot vesz és közel van a házunkhoz ezért több,mint valószínű,hogy ott majd lehet lovam (de várunk még vele kb.júniusig,mivel ez az iskolaévem elég sűrű lesz.).Picit több,mint 3 éve lovagolok.Beszélgettünk már erről az edzőmmel és ő mindenben támogat szóval ennek örülök. :)

Most csak úgy érdekelt,hogy ti mikor kaptatok lovat. :D

2017. szept. 18. 08:28
 3/4 anonim válasza:
13 éves voltam (jelenleg 15 vagyok), a paci akkor volt 10. Magyar sportló a drágám, és lovardában tarjuk. Én 6 évesen kezdtem lovagolni, jelenleg márt 120cm-s pályákon versenyzünk. 600.000 Ftba került.
2017. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig is voltak otthon lovak. Mióta az eszemet tudom lovagolok, de 8éves voltam mikor megkaptam a "saját" lovamat(persze a többin is lovagoltam és imádom) 3éves volt akkor.magyar sportló. most 15vagyok a lovam pedig 10éves.
2017. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!