Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti fontosnak tartjátok a...

Ti fontosnak tartjátok a színek passzolását?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta hogy hülyeség, de én fontosnak tartom, hogy milyen színüek a cuccaim. Fekete kancám van, és rozsaszín nyeregalátét, fekete nyerek fekete kantár. Többi cuccai is fekete-rózsaszín az én kobakom is rózsaszín a nadrágom fekete rózsaszín és a pulcaim és kabátom is fekete rózsaszín:) ti fontosnak tartjátok a színeket? :)
2017. szept. 19. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaz, nem létfontosságú, de ha már én veszem a cuccokat, olyanokat választok, amik illenek is egymáshoz :D. Frászt tudok kapni, ha valaki barna kanárral, fekete nyereggel, rózsaszín fülvédővel, neonsárga alátéttel lovagol, és emellé még zöld fáslit teker a lova lábára. Igaz, hogy nem ez a lényeg, de egyszerűen soha nem értettem.
2017. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól néz ki ha ló és lovasa 'össze van öltözve' de nekem nem olyan nagyon fontos. Saját lovam nincs, de ha lesz akkor én is megpróálom szín szerint venni neki felszerelést (az én színem a fekete-kék) de ha máshogy sikerül sem tragédia. Egyszóval nekem tetszik, és szeretném úgy, de ha máshogy lenne sem lenne nagy baj. De azt is megértam ha másnak meg fontos.

Szerintem ilyen felvonulás meg ilyen helyeken meg kifejezetten nagyon jó! :)

2017. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Mekkora problémáid vannak...
2017. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze nem fogok bele halni ha valami más színü, de aki ismer, tudja mennyire rend mániás vagyok és szeretem, ha minden tökéletes 😂 és kiváncsi voltam, hogy kinem mi a véleménye. 😊 igen múltkor találkoztam valakivel aki a lilától az olaj zöldön keresztül a citrom sárgáig minden színben "pompázott" hát borzasztó volt 😂😂
2017. szept. 19. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Szépek a stílusos pacik. :)

Szerintem jobb ha figyelsz a színekre

2017. szept. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Versenyen figyelek rá, viszont otthon nem mindig. Hàrom kantáram van abból az egyik fekete, van amikor azt rakom fel barna nyereghez ha azon van olyan zabla pl. Sima fekete eskadron nyeregalim van otthonra direkt azért, mert mindenféle színű pulcsit felveszek, amit éppen találok. Az ínvédő bokavédő barna, mint a nyereg.
2017. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!