Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ez az ár reális...

Szerintetek ez az ár reális ezért a lóért?

Figyelt kérdés
Adott egy 12 éves oldenburgi herélt. 145-ig versenyzett, 130-135ön nyert is, magasabb pályákon is viszonylag jó helyezéseket ért el. Szárzmazása nem túl “neves”. 42.000 Euró (kb. 13millió Forint). Szerintetek reális ez az ár, vagy túl van árazva?

2017. okt. 2. 17:25
 1/7 piriiiii ***** válasza:
Én úgy vélem, hogy vannak ezek az adatok, amik adnak egy kis irányt, támaszt, de igazán akkor lehet ezt megállítapítani, ha látjuk a lovat, felülünk rá, "használjuk", de minimum látjuk munkában. Mert ez a lényeg.
2017. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én herélt lóért nem adnék ennyit - de hát kinek mi a fontos, a szempont, ugye. Nekem fontos, hogy a ló ne csak a felmenőit értékelje úgymond, hanem tenyésztési szempontból önmagát is.
2017. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen reális szerintem.
2017. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válszokat! Engem igazából a neme nem igazán érdekel, mert csak versenyzési céljaim vannak. :)
2017. okt. 2. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezeket az eredményeket profi lovas alatt produkálja, vagy ifi/amatőr lovassal is képes rá? Nagyon nem mindegy, de ha egyszerű lovaglású, esetleg bizonyított is amatőrrel, akkor ez egy korrekt ár. A származása ezen a szinten már mindegy, főleg így, hogy herélt. Annak akkor lenne jelentősége, ha versenyzés előtt állna, vagy tenyésztésbe vehető lenne. Nincs túlárazva.
2017. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt írják, hogy ifi/amatőr lovassal versenyzett leginkább és, hogy jó ló kezdő ugrólovasoknak. Köszönöm a válaszod!
2017. okt. 4. 09:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Bár ez csak akkor derül ki teljes egészében, ha elmegyek kipróbálni.
2017. okt. 4. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!