Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csinálnátok a helyembe?

Mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
Van egy lovam Chili egy angol telivér. Szombaton lovas túra lesz tartva az újoncoknak, hogy megismerjék a környéket, köztük én is fogok egy lányt és a lovát kísérni. Egész napos túra lesz, és ugye én a saját lovamon mentem volna. De tegnap megrándult a lába, így ugye nem tud jönni, de kitalálták a lovardába, hogy mivel az egyik csaj nem jön vigyem el az ő lovát. Ő egy nóniusz, még csak 1x lovagoltam rajta, de nem annyira bízom meg benne és ő se bennem ha lovaglásról van szó. Ti mit tennétek?? :0
2017. nov. 22. 18:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére megoldódott!!! Át tették 2héttel arrébb, akkor meg már mehetek a saját lovammal :)
2017. nov. 23. 15:02
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

"Komolyan nem értem ezt a fajta lekicsinylést... Attól hogy valakinek nincs edzője még lehet jó lovas. "


Hogyne csak nincs az a lovas aki a lóról felfedezze a sajat hibait innentől kezdve nem is fog fejlődni tovább soha és születnek ezek a félelmek h gondot okoz egy idegen ló lovaglása. Az a jó lovas aki minden lovat ellovagol nem az aki x évig egy lovon lovagol jól.

2017. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
De jó ez a vak vezet világtalan esete :D csak kicsit szarszagú. Adott egy ember aki magában sem biztos és az akar felelősséggel tartozni egy másik sorstársáért. De ez a nem kell edző duma sokan tartják otthon a lovat edző nélkül is tudok stb ez a tipikus fejlődésre igénytelen,alázat nélküli kocalovasok szlogenje akikből soha nem lesz igazán jó lovas.
2017. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nah jo.. volt edzőm mint mondtam, aki a mai napig kijavít ha valamit rosszul csinálok. Általában a saját lovamon lovagolok, de szoktam más lovakon is, de ez a ló alig bízik meg valakiben, ezért én sem tulzottan bizok meg benne, és nem akartam úgy menni bárhova is, hogy nekem kell felügyelni valakit, közben meg a lóval is küzködni kell, mert nem bízik bennem
2017. nov. 23. 17:43
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Emberek mi van itt?

Na pont az ilyen emberek miatt nem is járok már lovardába.

Miért rossz lovas az akinek nincs edzője??

Nekem is volt 10+ évig és miután "megtanultam " lovagolni utána bármikor jártam sosem javított ki. Gondolom ha lett volna valami orbitális hibám csak szól. Egyedül azért szólt még anno, hogy üljek át ,mert rossz lábra ügetek. Amit szerencsére neki megtanultam és már észre veszem az ilyet egy jó ideje.

2017. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!