Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes elmenni orvoshoz előtte?

Érdemes elmenni orvoshoz előtte?

Figyelt kérdés
Volt egy komolyabb bokasérülésem, ami természetesen meggyógyult szerintem magától, de orvos nem látta. Évekkel ezelőtt történt a dolog. Abba is hagytam a lovaglást időhiány miatt, nem foglalkoztam vele. Most úgy hozta a sors, hogy újra lovagolhatnék. Érdemes megnézetni a korábbi sérülést akár sportorvossal is, hogy lovagolhatok-e vele? (tudom, hogy nem a lábon kell támaszkodni, de mivel ugratni is szeretnék... nem árt ha nem fordul magam alá a boka a kengyelben).
2017. dec. 21. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen sérülés volt? Nem hangzik jól, hogy nem látta orvos egyáltalán. Ha nem lett komoly maradandó következménye, pl. kényelmetlen járásnál egyenletesen terhelni a két lábad, nem hajlik jól azóta a bokád, rendszeresen bedagad és fáj megerőltetés után stb. akkor valószínűleg lovaglásnál sem fogsz nagy különbséget érezni. Azonban ajánlom, hogy mutasd meg orvosnak.
2017. dec. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lépcsőn nem figyeltem, félre léptem, magam alá fordult a bokám, másnapra bedagadt, 1 hétig borogattuk és hellyel-közzel rendbe jött... néha egyenletes talajon is képes befordulni a mai napig minden előjel nélkül.
2017. dec. 21. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Akk igen, mindenképp lássa orvos!
2017. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet hazárdírozni, mert ha akadály alatt fordul meg, akkor nem lehet arra apellálni szerintem, hogy a lló nem fog visszaélni vele.
2017. dec. 21. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen nézesd meg, hogy mit ajánlana. Valószínűleg akkor kilazultak a szalagok, ezért megy ki könnyen. Esetleg bokarögzítő segíthet, de kérdezd meg dokitól.
2017. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!