Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan találhatnám meg?

Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés

Volt egy ló, akit kupecnak adtak el. Mielőtt mi megvettük volna, így az útlevelese volt átíratva. Ez hosszú történet.


És nagyon szeretném megtalálni. De hogy induljak neki?



2018. jan. 25. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,de nem fogalmazol egyértelműen.Most a lovat, vagy a ló útlevelét akarod megtalálni?
2018. jan. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
azt javaslom bérelj fel egy állati nyomozót
2018. jan. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annál kellene kezdeni a keresést, aki eladta.
2018. jan. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem egyértelmű, hogy a lovat keresem.

Azt tudjuk melyik kupecnak lett eladva. Kb 1,5 éve. De a kupecok vajon emlékeznek melyik lovat kinek adták? :/

2018. jan. 26. 10:30
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyébként.

Az útlevélben Shagya Bim-Bam néven van. Nyereghelyen sütött szürke herélt. 2012-es sütésű. Semmi jegy nem található rajta. Elég vékony alkat, mert szerintünk idő előtt lett kiherélve. Kb 160 cm marmagas. A hátulja csak kellő bemelegítés után volt csak tiszta mozgású.

Ezert is félek, hogy remélem nem vágóba ment. Mert a kupec egyből magyarázott h tiszta sánta. Meg olyan természet volt, hogy verésre (sajnos ezt láttam) megmakacsolta magát, nem csinálta.

2018. jan. 26. 10:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kupec nem fog emlékezni kinek adta el, neki darab darab. Esetleg Facebookon próbálkozz lovas csopikba fényképpel megkeresni. Írj le mindent melyik környék mikor lehetett.
2018. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Balint 1 válasza:
100%
2017 ben én vettem meg a lovat ürömröl a bartos timtől,nem kupechez került.a lába tökéletesen hejre jött.szuper kisló.1 év kellet mire kikupált rendesen.
2021. szept. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!