Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az Appel lovaskert milyen?

Az Appel lovaskert milyen?

Figyelt kérdés
mar jot es rosszat is hallottam roluk...erdekel nagyon a velemenyetek mert valoszinu ide fogok jarni....irjatok le legyszi h a lovaglason kivul foglalkozunk-e a loval,hogy korbe-korbe megyunk vagy nem,mi nyergeljuk-e fol a lovat es le stb...elore is koszi a valaszolat:)

2018. jan. 29. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát van egy különös viselkedésük amit el kell viselni de van akinek bejön. Szeretnek ordítani meg egy egy diákot isteníteni. Ők haladnak is a lovaglással aki meg nem nagyon szimpi nekik azt inkább csak köröztetik. Nincs igazán nagy tudásuk ők inkább csak olyan hobbi oktatók. A lovaikat szeretik és hadják hogy te csutakold, nyergeld, behozd a lovat. Szokták engedni azt is hogy lovagláson kívül ha van kedved más lovat is leápolni. Ha még ott oktatt akkor inkább Lukácsi Verát ajánlom.
2018. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
es te mar lovagoltal ott?
2018. jan. 30. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a faluba lakom. Nekem is van saját lovaim és Verához jártam így sokszor találkoztam velük és figyeltem őket. Sok ismerősöm jár/járt/bértart/bértartott/dolgozott ott hogy haljak róluk hideget meleget. Én személy szerint nem kedvelem őket de ennek több oka is van.
2018. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ertem...es ott a bertartas mennyibe kerul?
2018. jan. 30. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Hu hát most pontosan nem tudom pár éve 25ezer volt de ez attól is függött kérsz e számlát több lovad van ott stb.. (Nekem háznál vannak a lovaim) Jelenlegi ára nem tudok. Először nézz szét, megfelel e neked és a lovadnak, (nem egy tip-top lovi), kérdezgesd meg a mostani bértartókat hogy mennyire vannak megelégedve mert én erről is vegyes véleményeket kaptam 1-1 találkozás, kilovaglás során.
2018. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi...nos nekem meg nincs lovam de nagyon szeretnek de lehet h csak par honapra berelek ki...ott ilyenre van lehetoseg?
2018. jan. 31. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!