Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek mi a véleménye az Appel...

Kinek mi a véleménye az Appel lovaskertről?

Figyelt kérdés
Mar itt nezegettem ilyen kerdeseket de azok tobb evesek es lht azota valtozott az egesz...ugyh szeretnek jo es rossz velemenyeket is:)

2018. febr. 3. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is jártam oda,hogy majd versenyezni és ugrani szeretnék.És tisztában vagyok vele,hogy nem rögtön van a versenyzés,hanem keményen,sokat kell gyakorolni.Amikor odakerültem hozzájuk,már legalább 3-4 éve tudtam vágtázni,és kb 1 éve kisebbeket ugrani is.Ehhez képest náluk csak az ügetésig,és a lovon tornázásig jutottam el.Akiről tudták,hogy hogy lovagol,azzal ügyességi pályát is gyakoroltak,engem meg hagytak körözni,unatkozni,és utazni a lovon.3-4 alkalmat jártam hozzájuk,és el is jöttem,mert ha már kapok egy időpontot,akkor egyenlő arányban kéne foglalkozni az összes lovassal.És ha nem is bíznak bennem a vágta terén,akkor vegyenek futószárra arra a pár percre,amíg bebizonyosodik,hogy tényleg tudok vágtázni,de ők ezt se tették meg,hanem mindenfélét magyarázgattak.Annyiból jó,hogy van egy ponyvás fedeles,amiben eső esetén is lehet lovagolni,és kb ennyi.Én nem ajánlom őket.Sajnálom,hogy el kellett tőlük jönnöm,de ilyen utazgatással nem szerettem volna ott maradni,és nagyon untam magam náluk amikor lovagoltam.
2018. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!