Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik nyereg a legkényelmesebb?

Melyik nyereg a legkényelmesebb?

Figyelt kérdés
Hosszú, akár többnapos túrákra. Western, esetleg távlovagló?
2018. ápr. 5. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Az, amelyik jól illeszkedik a lóra és számodra is kényelmes (jó az ülőfelülete stb.).
2018. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Ha mindkettőtöknek kényelmes akkor bármelyik nyereg jó. De a távlovaglóból is csak az jó amelyik kényelmes.
2018. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyeregtípusra gondoltam.
2018. ápr. 5. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
A Podium gyárt western jellegű távlovaglás nyergeket, hosszú távú lovaglásra nagyon kényelmesek. [link]
2018. ápr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jó a lóra, a Cseppentő nyereg ideális túrákra. De igazából bármilyen, nagyobb felületen felfekvő, mélyen ültető nyereg alkalmas.
2018. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Western nyergek közt is vannak különbségek, pl ültem már 130 ezres Natowa nyeregben és volt szerencsém egy amerikai nyereghez is, illetve Májki által készítettben is ültem már és bizony itt a drágább jobb.
2018. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!