Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ma megyek először lovagolni...

Ma megyek először lovagolni az új lovardámba. Mit tegyek hogy ne legyek ideges? Mert több dolog miatt is az vagyok.15/l

Figyelt kérdés

A legidegesebb amiatt vagyok mert hogy elég duci vagyok.. számokat most nem is mondanék. ( de nyugi nem 150 kilóról van szó ) Az oktató ezt tudja, mondta is hogy nem gáz... de ahh akkor is ideges vagyok. :( Lovaglással kapcsolatban a kövérségnek nagyon sok hátulütője van.. pl. magamtól fel sem tudom húzni magam a lóra... mivel nehéz vagyok. A feldobással pedig az a gond hogy mi van ha az oktató nem bir feldobni? :( Mondjuk a régi lovardámban mindig feltudtak.. de ez az oktató egy nagyon fiatal, alacsony, vékony srác. Nem szeretnék kínos helyzetbe kerülni hogy ott állunk hogy nem bír feldobni.. mert akkor biztosan sírva fakadnék. A srác azt is mondta hogy max. fél órát lovagolhatok.. ez nagyon elszomorít. Mondjuk megértem.. nem szeretném hogy szegény állat összeszakadjon alattam :( Tudtok adni pár tippet, hogyan tudom kiküszöbölni az ilyen kínos eseteket?

Próbálok tenni érte hogy fogyjak.. próbálok rendszeresen, sokat biciklizni, sétálni. Nem enni olyan sok egészségtelen ételt.. de a helyzet az hogy a családunkban mindenki nagydarab testalkatú. Kiskorom óta is az vagyok.. tehát ez genetika nálam.... na mind egy. Válaszokat előre is köszi! :)



2018. ápr. 12. 10:30
1 2
 11/11 Béla (nagyon sok szám) válasza:
Hát én 112 kg vagyok, egyszer próbálkoztam lovaglással, de a ló nem támogatta az ötletet, ergo kb 4. alkalommal sikerült ledobnia. A felszállás már viccesebb volt, mert egy régi elkorhadt fa asztalra álltam fel és az meg betört alattam, de aztán 3 ember felrakott közösen, de inkább már csak nevettünk.
2020. júl. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!