Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Aranypatkó Lovarda, bértartás?

Aranypatkó Lovarda, bértartás?

Figyelt kérdés
Van valakinek személyes tapasztalata az Aranypatkó Lovardával (Budapest, Aranyhegyi út) bértartásilag? A lovasoktatásról hallottam ezt-azt, szerencsére minket az nem érint.

#bértartás #Aranypatkó lovarda
2018. ápr. 16. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos elvileg bértartásilag sincs jobb helyzetben mint oktatásilag. Azt tanácsolom ne oda vidd a lovadat.
2018. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én voltam. De csak megnézni, nekem iszonyat, rettentően hangos, már az emberek miatt.

Őrölten agyagos a talaj, és mellé a legtöbb, ha nem az összes karám lejtős, akkor fél nap karámozás volt... de azt hiszem lejtőn állni fél napot is sok.

Nekem nagyon nem tetszett.

2018. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Érsek Ákos ***** válasza:

Szia!


Szeretnék ebben segíteni! Az Aranypatkót nem nagyon tudom ajánlani én sem, panaszt hallottam róluk. Szeretnék ajánlani egy lovardát. Fóton van egy ismerősöm, aki azt hiszem olcsón lovagoltat, csak nem nagyon tudom van e lehetőség bértartásra is. A facebookon megtalálod Krisztina Nagy Hetyei néven. Remélem tudtam segíteni! :)

2018. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2018. ápr. 24. 09:20
 5/5 anonim válasza:
Ha sok pénzed van és komolyan akarsz versenyezni, akkor ne oda vidd. Ha lesz lovam, én oda fogom valószínűleg vinni, mert ismerem, szeretem, és jó a közösség. A bértartás 70.000 Ft, ami értelmetlenül sok... Én elég régóta oda járok, hobbira tudom ajánlani. És mint írtam én oda vinném, az edzők szerintem nagyon jók és nagyon jól oktatnak
2020. nov. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!