Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mitől mehet el a kancám teje...

Mitől mehet el a kancám teje ha szoptat?

Figyelt kérdés
El mehet attól a kamcám teje pl ha le fürdetem? Ha el megy a teje hogy etessék a csikot ? Mitől mehet még el?
2018. ápr. 18. 13:33
 1/2 anonim válasza:
Attól hogy lefürdeted tuti nem.szerintem nézessétek meg az állatorvossal.amugy nem tom de az is lehet hogy valani betegség miatt.megjkérdeztem a szüleimtől de ők sem tudták szóval szentem nézessétek meg az állatorvosal ,biztos segít.bocsi hogy nem tudtam olyan sokat segiteni de inkább nézessétek meg mer az állatorvos jobban ért hozzá mint néhány válaszóló.szóval ezt javaslom:)ha nem tudsz olyan állatorvost aki házhoz jön az interneten rákereshetsz és kiír néhány telefonszámot stb.
2018. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja meg egy másik lónak a mi lovardánkban is volt ilyesmi de annak a kancának asszem emlő rákja volt.de nem biztos hogy wz az
2018. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!