Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a vélemény az alábbi lovakról?

Mi a vélemény az alábbi lovakról?

Figyelt kérdés

Hobbira kellene.


[link]


[link]


[link]



[link]


2018. máj. 30. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha kiírtad ezt a kérdést, gondolom nem vagy túl tapasztalt... Leginkább a harmadik lenne neked alkalmas, arról van kép nyereg alatt, nem túl fiatal és gyerekek alatt megy, szóval nem valószínű, hogy idegbeteg. Az első felejtős, túl fiatal, ráadásul angol telivér, a második is fiatal, az utolsóról a helyedben kérnék képet, videót privátban. De bármelyik mellett döntesz, kérdezd meg az edződ/oktatód/lóhoz értőt/állatorvost, és ha kipróbálod valamelyiket, akkor is vigyél magaddal olyat, aki rutinos lóvásárló.
2018. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a harmadik ló az, amelyik megbízható, korrekt állat, de látatlanban csak annyit, hogy arany igazság: kezdő alá fiatal, kezdő ló nem való.


Osztom az előttem szóló véleményét, hogy orvost és edzőt vigyél magaddal a lóvásárláshoz.

2018. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki kikéri masok véleményét is az már biztosan kezdő? Úgy látom itt csak idióták vannak. Felejtsétek el a kérdést..
2018. máj. 30. 22:04
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen normális stílusban írta le a válaszát az előttem levő két válaszoló, nem hiszem hogy le kéne őket idiótázni.. Inkább idősebb lovakat nézegess, vagy legalábbis ne 3éveseket, sokkal jobban jarsz egy olyan lóval aki már tapasztaltabb. Nezelodj, beszelj tulajokkal, majd személyesen is próbáld ki a lovat, és vigyel állatorvost. Hiszen hiába olcsó a ló ha utána többszázezer megy el a későbbi betegségeire.
2018. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Véleményt kértél, de mindenki levette hogy kezdő vagy, és a te érdekedben tanácsolták, hogy ne ezek közül válassz.


Levettük, mert egyértelmű.


De ha kapsz egy korrekt választ, de mégis idiótázol, akkor minek tetted fel a kérdést?


Vegyél csak 3 éves, frissen belovagolt telivért a kevés tapasztalatoddal. Jó szórakozást a sárban.

2018. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
El vagy te tévedve. Ennyire pici az önértékelésed, hogy ha valaki szembesít az igazsággal akkor az már xar ember? Hát mégis, meséld már el hogy hány évtized és milyen minőségű lovas tapasztalat van mögötted? Ha nem lennél kezdő, akkor tudnál annyit hogy három éves telivér felejtős és hogy nem egy rohadt fórumon ismeretlenektől kérek tanácsokat.
2018. máj. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért kötöttek bele a kérdésedbe, mert semmit nem tudunk rólad. Pl kor, tapasztalat, lovastudás, van e segítséged stb. Csak ide dobtál 4 különböző lovat, meg hogy hobbira kell.

A telivér nem kezdőknek való, de ha elbírsz vele, miért ne. Nem mindegyik hülye, de könnyen gurul a gyógyszer. A 3. nekem is szimpi, bár szürkét sose vennék (tudom a jó lónak nincs színe). Inkább környékbeli lovasokkal konzultálj, meg olyannal aki ismeri a lovastudásod. Megnézni is edzővel menj, meg lóhoz értővel , mert könnyen átvághatnak,ha szemeden a rózsaszín köd. Szerződés és útlevél nélküli ne vegyél lovat.

2018. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Akkor a halál zongorázzon a bordádon, hálátlan farokfejű.
2018. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első kettő nem első lónak való. Ennyi.

Az utolsó meg elég lepukkantnak tűnik képek alapján, én nem rizikóznék vele, a 3. egy megnézésre érdemes, azt nyilván nem lehet mondani, hogy lószállítóval máris indulhatsz érte.


A kérdés egyébként tényleg kezdő lótartót, max középhaladó lovast sejtet, ezen nem kell megsértődni, vélhetően a válaszadók sem Branderupként kezdték a pályafutásukat.

2018. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem:


-a 4éves nagyon fiatal azt csak nagyon nagyon tapasztalt nagyon nagyon profi lovasok tudnak jó lovat csinálni (nem kételkedek benned!!) + angol telivér ami egy nagyon pörgös és ha olyan akkor veszélyes lófajta


- Én herélt párti vagyok így szerintem a 12 vagy a 15 éves lovat válaszd! De ezt úgyis a szüleiddel beszéld meg (Ha annyi idős vagy) vagy ha már valamelyik lovacskát tutira meg akarod venni akkor mindenképp vigyél magaddal állatorvost vagy az edződet!! :)

2018. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!