Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol van lovarda Szekszárdon?

Hol van lovarda Szekszárdon?

Figyelt kérdés

Nem egy ember említette már nekem hogy van itt lovarda, de senki nem tudta megmondani hogy ez hol is van és én sem láttam lovardát erre.


Viszont hatalmas köszönet annak aki megtudná mondani hol van ez!



2018. jún. 3. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk az egész országban elképzelhetetlen ha belegondol az ember, hogy megyeszékhelyen lovarda legyen. Az ilyet mindenhol valami pusztába tartják fenn a megyén belül. *
2018. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Drága okos egyetlen első kérdező.

Nyilván a kérdést azután tettem fel, hogy utána néztem és ha bele olvasol abba amit belinkeltél akkor választ kapsz te magad is arra hogy egyik sem SZEKSZÁRDON van.

Nem azt kérdeztem van-e a környéken, hanem hogy itt hol van ha van.


Egyébként igen, tisztában vagyok a környező lovardákkal de rendes oktatás egyikben sem folyik így ezekre nem vagyok kíváncsi.

2018. jún. 3. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Facebookon lovas csoportokban megkérdezni, hátha tudnak segíteni.
2018. jún. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szekszárdon nincs "hivatalos" lovarda, magánistállók vannak, de ott nincs nagyon lovaglási lehetőség.

A közvetlen környéken a Mórágyi lovarda, amit érdemes megnézni, a többivel inkább ne is fáradj...

2018. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi, most látom, hogy írod, hogy megvannak a környező lovardák, visszavonva az ajánlás :)
2018. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor így jártál.

Ha a hegy nem megy Mohamedhez akkor Mohamed sem megy a hegyhez.

2018. jún. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!