Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagy modortalanság lenne...

Nagy modortalanság lenne egyszerre két lovardába járni?

Figyelt kérdés

Heti egyszer járok egy lovardába. Szeretek ott lovagolni, nagyon lelkiismeretesek az oktatók, látszik, hogy nem a pénzedre hajtanak, hanem céljuk a minőségi lovasoktatás.

Valószínűleg a fentieknek betudhatóan viszont nagyon zsúfolt, sokan járnak oda. Szoros nagyon a beosztás. Pèldának okáért: kerek egy ève járok oda, ès mèg egyszer sem volt lehetőségem lovat nyergelni, leápolni, stb

Akkora a rohanás mindig..

Most nyáron azt hinnè az ember, hogy nagyobb a nyugi, de csak még nagyobb a káosz a táborok miatt.


Emellett mostantól beleférne az időmbe a heti 2x lovaglás, de sajnos már nem tudnak még egy alkalommal bepasszírozni sehova ott, ahova járok.

Van a közelemben még egy lovarda, csak jókat hallok róla, gondoltam elnézek oda is..



Mi erről a véleményetek?

Tudom, hogy nem illő, és bűntudatom lenne. Azonkívül nem szeretnék titkolózni, de nem is akarnám, hogy napvilágra kerüljön a dolog..

A lovardát otthagyni semmikèpp sem szetetném, de örülnék, ha bővíthetném a lovastudásom.



2018. jún. 20. 19:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó!

Pont ez a lényeg, hogy menjen el máshova is tapasztalni, mert ahány ház annyi szokás és oktató, és hidd el nekem a lovaglás pont a dolog, ahol a tudást több helyről kell összeszedni. Többféle ló mozgását, viselkedését tanulja meg, illetve oktatóból is van aki így magyaráz, van aki úgy, lehet, hogy érthetőbben fejezi ki a másik magát a lovas számára.

Illetve jelenlegi lovardájának nincs kapacitása rá, hogy többször lóra üljön egy héten, akkor minek akadályozza a lovas a saját fejlődését, azzal, hogy csak hetente 1x ül fel, ahelyett hogy máshol is lovagol?

2018. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!