Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy lehetne rávenni, higy...

Hogy lehetne rávenni, higy vissza üljön?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a lovardában, nagyon imádták egymást a lovával. Nagyon ügyesen lovagolt, jó párost alkottak. Múlthéten ugratás közbe leesett a csaj, megrepedt a bordája. Azóta párszor volt a livánál, de láthatóan fél tőle. Abba akarja hagyni a lovaglást. Mit tehetnénk? Biztos vagyok benne, hogy megbánná, de most nagyon fél a saját lovától is. Szeretnék segíteni neki. Ötletek?
2018. júl. 17. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Minek kellett neki saját ló, hogyha egy esés után nem hajlandó visszaülni?
2018. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Imádta a lovát, de most nagyon fél tőle. Éppen ezért szeretnék segíteni neki
2018. júl. 17. 21:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Még mindig csak ugyanezt tudom mondani. Mi az istenért lett lova, ha nem bízik benne, gyáva és fél az eséstől? Jobb, ha soha nem ül vissza.
2018. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem érthető valamennyire, hogy fél. Nem értek vele én se egyet, mert én is estem már elég nagyot. De szeretnék segíteni neki legyőzni a félelmét
2018. júl. 18. 12:37
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Idő fog segíteni. Nem kell egyből visszaülni, ha nem akar, dolgozzon vele földről, vagy vigye el legeltetős sétálásra, vagy síkmunkázzon és majd csak akkor ugorjon, amikor nem retteg már. Ha odáig jutott, hogy saját lova van, valószínűleg átmeneti a dolog, nem fogja otthagyni a komplett sportot és a lovát. Nem kell sietni sehova meg erőltetni.
2018. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem érthető. Lovasnak születni kell, aki ennyire beszarik egy eséstől, hogy még a saját lovában sem képes bízni, az nem lovasnak született.
2018. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Először kérdd meg hogy kísérjen el téged séta terepre. Csak lépegessetek, ameddig nem érzi hogy többet is tudna. Közben növelheted az önbizalmát azzal hogy olyat kérdezel tőle amit tud. Pl az ugratásról
2018. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sikerült rávenni, higy menjünk ki az erdőbe, de szigorúan csak vezetni volt hajlandó a lovat.
2018. júl. 18. 18:05
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem azért mondom, de ha múlt héten repedt el a bordája szerintem nem is akkora baj ha nem lovagol...
2018. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó vagyok, mármint úgy értem hogy most egy-két hétig.
2018. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!