Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meséljétek el a ciki, fail,...

Meséljétek el a ciki, fail, vicces lovas sztoritokat, esésetek történetét stb (? )

Figyelt kérdés

2018. aug. 28. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Hali! Nekem a szomszédomban (kb.másodikos koromban) voltak lovak. A gazdájukkal nagyon jóban voltam,szinte naponta mentem lovagolni😀. Egyik nap amikor lovagoltam akkor leestem egy kisebb lóról,nem lett semmi bajom,vissza is ültem rá(ez volt az egyetlen alkalom amikor paciról estem) Közeledett a Mikulás napja és a suliban ez a férfi öltözött be Télapónak. Először nem ismertem meg,bejött az osztályba és mindenkinek osztott egy kis csomagot,előtte viszont egy jellemzést mondott a csomag tulajdonosáról,így aki magára ismert az kimehetett az ajándékért. Mikor én kimentem elötte azt mondta,hogy nagyon szereti a lovakat stb. Kimentem és ekkor megkérdezte,hogy estem-e már lóról én meg az arcába mondtam hogy NEM,mert nem akartam,hogy a többiek megtudják😂😂 Onnan jöttem rá,hogy ő volt mert az ő lovasszánjával ment el ami elött az ő lovai voltak.

Ez lehet annyira nem ciki de nekem az volt.

2018. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik lovaglótársamat a (amúgy halál nyugodt, kedves) paci belelökte az itatóba 😂 szegény felavatta szépen az új lovaglónadrágját.

Én még kezdő voltam viszonylag és kaptam egy kicsit makrancosabb lovat, akit nem mindig tudtam irányítani. Hát fogta magát, lesétált a pályáról (nem volt kerítés) és odament a szénabálához, hogy ő most ebédszünetet tart :D

Ezt nem láttam személyesen, csak hallottam egy lovaglótársamtól, hogy egyik ismerőse szintén nem volt túl rutinos és megindult alatta a ló, be az istállóba. Elég gyorsan érkezett, szegény kiscsaj meg nem tudta visszafogni, haladtak szépen az istállóajtó felé. Csakhogy az nem volt elég magas és a lány beverte a fejét, még az eresz is behorpadt kissé. Szerencsére kobak volt rajta és nem lett semmi baja, akkor eléggé megijedt, de utólag nagyom jót nevet az eseten.

2018. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem meg az történt,hogy a bokszban ráültem egy lóra csak úgy szőrén,egy darabig simiztem,elfeküdtem rajta,de aztán meggondolta magát és odament a boksz oldalához és ott odadörgölőzve végíghúzta a lábam én meg szépen csúsztam hátrafelé és aztán a végén szépen hátul lecsúsztam egyenesen a lócitromba....
2018. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az 5év alatt mióta megvan a pacim, csinált pár fura dolgot :D

1.)istálóba nagyban csutakolunk, és a kobakokat egy helyre raktuk le. A livam nézegeti nézegeti őket(alapbol ismeri, h minaz) rám néz- majd vissza a kobakokra, és megugrott, mint ha abban a pillanatban teremtek volna ott a semmiből xd (alapból nem szokott semmitől megrémülni)

2.)szüreti felvonuláson voltunk, mindegyik paci szépen le lett mosva, sörényük befonva, kivoltak kötve az istáló elé, már csak nyergelésre és kantározásra vártak, elmentünk a nyergekért, drágalátos lovacskámat nem kötöttem ki remdesen îgy mire vissza értünk a nyergekkel, bele hempergett egy jó nagy sárba xd csak így álltam és néztünk egymásra xd (amúgy sárga a paci)

3.)csutakoltuk a lovakat az istálló előtt, éppen a sörényét fésültem és leejtettem a fésüt, lehajoltam, ő meg pont emelte fel a fejét, úgy megfejelt, utana fel oraig fajt a fejem

Most ennyi jutott eszembe :D

2018. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Van ket lovam, egyszer amikor nalam aludt az egik baratnom, olyan ejfel korul kitalaltam, hogy menjunk le az istalloba, ugye a telefonommal vilagitottam, mert a lampat nem akartam folkapcsolni, mert az tul fenyes. Eppen az egyik karam elott alltunk, amikor valahogy veletlenul beejtettem a telefonomat, persze rigton benyultam erte, hogy kivegyem, de annyira megremult tole a ponim, hogy rugott egyet a karomba, ami ettol eltort. Nagyon-nagyon fajt, sirtam meg minden, a baratnom segitett felmenni a hazba, es az ejszaka kozepen be kellett mennunk a korhazba, mert nem tudtam mar mozgatni a csuklom 😔 szoval igy vegzodott ez a csajos ejszaka a legjobb baratnommel, utana masfel honapig gipszben volt a kezem
2018. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok :D eszembe jutott még egy. Karámban, lépésben ment a ló, szőrén lovagoltunk bnőmmel, feltérdeltem, majd felálltam a lovam hátára aztán valamitől megijedt és megigrott én meg egyhelyben maradtam, és talpra estem xd
2018. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vágtáztam egy lóval és megbotlott utána pár lépés után mégegyszer és én így poénból szarkaztikusan mondtam neki, hogy “essél már el” a karám másik felében megint megbotlott és előre bukfencezett én meg leszaltóztam a nyakán
2018. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vágtáztam egy lóval és megbotlott utána pár lépés után mégegyszer és én így poénból szarkaztikusan mondtam neki, hogy “essél már el” a karám másik felében megint megbotlott és előre bukfencezett én meg leszaltóztam a nyakán😂🤦🏾‍♀️
2018. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok és fogalmam sincs miért küldte el 2x bocsánat
2018. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 sassszem ***** válasza:
Egyszer kimentem a lovamhoz, hogy meglátogassam. Tévedésből az Anna lóhoz mentem de az ennyire ciki volt. Nagyon hasonlít a lovamhoz.
2018. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!