Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meséljétek el a ciki, fail,...

Meséljétek el a ciki, fail, vicces lovas sztoritokat, esésetek történetét stb (? )

Figyelt kérdés

2018. aug. 28. 21:26
1 2
 11/15 sassszem ***** válasza:
100%
Egyszer kimentem a lovamhoz, hogy meglátogassam. Tévedésből az Anna lóhoz mentem de az ennyire ciki volt. Nagyon hasonlít a lovamhoz. Mivel a lovam boxában volt bent.
2018. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Igen, velem is volt:

Ügettem, aztán valamitől nagyon megijedt a ló, és elindult vágtában, de nagyon gyorsban, és hát én meg még életemben akkor vágtztam először, ráadásul szabadon ügettem, és akkor megállt hirtelen vágtából, és kicsit elfordult oldara, és meg lendületből leestem xd

2019. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Egy egyhetes lovaglótáborban mindössze egyszer sikerült beugratnom a lovat vágtába, mert béna voltam, és a lovak, akiken előtte ültem, szófogadó iskolapacik voltak, és hozzájuk voltam szokva. Szintén abban a táborban átestem a kerítésen, amikor lecsúsztam ügetésben a lóról.
2019. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
Tévedésből részegen megdugtam egy szamarat. Azt hittem, hogy ló, de csak másnap jöttem rá, hogy csacsi, amikor visszanéztem a videót.
2020. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A 2. esésem volt kissé vicces. Az edző 4 rudat tett le járóiskolának. Először lépésben mentünk át rajta, majd ügetésben. Tudni kell a lóról, hogy nehéz rávezetni a rudakra és az akadályokra, pedig tud, ráadásul szépen is ugrik. A 3. rúdban megbotlott, letérdelt, én azt sem tudtam, hol vagyok, előre döltem, (mert nem tudtam mit kellene csinálni) a ló ezért nem tudott felállni, én nem tudtam fenntartani magam, ezért szaltóztam egyet és földet értem. Pár másodpercig ijedten feküdtem a földön, aztán nekiálltam röhögni a többiekkel együtt. Akkor még nem fájt semmi, kivéve a hátam egy picit, de másnap az egész kék-zöld volt, és nagyon fájt. Természetesen ennél vannak viccesebb és durvább esések is.
2020. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!