Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lehet ez a dudor?

Mi lehet ez a dudor?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Egy kis segítséget szeretnék kérni

A lovamrol amit tudni kell hogy nagyon jó lábakon áll hobbi ló de néha ugrok is vele.

Soha semmilyen húzodása, labserulese nem volt.

Multheten Szüreti felvonuláson vettünk részt,nem lett nagyon meghajtva, soha nem is szoktam.

Mikor hazaertunk és vettem le a lábáról az invedot észrevettem hogy a jobb első láb pártájánál egy kemény kisebb diónyi nagyságú dudor található.

Nem volt meleg és nyomásra nem érzékeny neki.

A lovamnak semmi baja nem sántít minden nap ellenőrzöm neki de nincs baja tőle.

Jövőheten jön hozzánk a doki oltani mindenképpen megmutatom neki, hogy mi lehet ez.

Találkozott már valamelyikőtök hasonlóval. Nem kioktatast várok mert még lesz nézetve mindenképpen csak tapasztalatokat várok és hogy mi lehet ez.

Köszonom szépen előre is


2018. szept. 5. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk azt mondta a doki, hogy valami megüthette a pártaszélt, vagy a patában van valami kisebb tályog (akár egy csípés miatt a pártán lefele is terjedhet). Ha semmi nem ürül belőle, és nem lesz érzékeny, sánta, elég, ha tisztán tartod, esetleg fertőtlenítő sprével le lehet fújni. De elég érzékeny a terület, ha valami nagyobb gond van, látni fogod a lovon. Amíg nem jön a doki, ne parázz feleslegesen :)
2018. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked :)
2018. szept. 5. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!