Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki mehetek így terepre?

Ki mehetek így terepre?

Figyelt kérdés
Nekem van egy pónim, akivel szoktam terepre járni, szoval hozzá van szoktatva. Az lenne kérdésem,hogy ki e mehetnék vele, úgy hogy egy másik idegen ló is jönne velunk? Szoval nincsenek össze szoktatva. Szerintetek így is ki mehetnék? A lovakkal nagyon jól kijön.

#terep #ló #tereplovaglás #idegen ló #lehet így?
2018. szept. 10. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Mondok valami fantasztikusat: a póni is ló. Amúgy jó lovas lehetsz, ha nem tudsz alap dolgokat a lovaglással és a lovakkal kapcsolatosan. :D
2018. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Mit kell fikázni?! Inkább válaszolj neki, hogy valaha olyan jó lovas lehessen mint TE!

Szerintem kimehettek csak figyeljetek egymásra meg a lovakra. (bár én sem vagyok nagy lovas, csak így gondolom...)

2018. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek: igen tisztában vagyok vele, csak tudod azért van póni,kisló, meg nagy ló mert egyik kisebb nagyobb.. nekem pónim van, és egy nagyloval mennek ki.. miért nem lehet normálisan válaszolni? Pl tapasztalat ilyesmik..
2018. szept. 10. 20:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Másodiknak, meg köszi és igen próbálunk mindenképpen vigyázni egymásra.
2018. szept. 10. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodtan kimehettek, maradjatok rúgástávolságon kívül egymástól. Ha nagy a sunyítás vagy hiszti valamelyik oldalon, még néhány métert hagyjatok rá. Ha látjátok, hogy béke meg nyugi van (össze is lehet őket szagoltatni kézen a terep előtt), akkor mehettek egymás mellett. Egymás seggében nem! Akkor minden esetben kell egy egy ló távolság.
2018. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon köszönöm a választ. ❤️
2018. szept. 11. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!