Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez csak szerintem nem igazságos?

Ez csak szerintem nem igazságos?

Figyelt kérdés

A lovardánkban van egy idős, nagyon jól képzett ló, tényleg tökéletes a tanuláshoz. A kezdők mindig rajta ülnek, mikor már rajta biztosan tudnak ügetni, akkor lehet lovagolni a többi, NEM automata lovon. ( Mert ő eléggé az )

Jár ide egy kislány, olyan 10 éves lehet. Ő mindig, ismétlem, mindig azon az idősebb lovon ül, szerintem máson még nem is ült. De már ugratnak is.

Ő nagyon büszke magára, hogy ugrat, a helyzet viszont az, hogy ha felültetnék BÁRMELYIK másik lóra, akiken mi már ugye tudunk menni, szerintem az ügetéssel sem boldogulna, nemhogy az ugrással.

Így mások nem is tudnak szinte azon ülni, mert mindig ez a lány ül rajta.


Ha jól tudom, ő is csak egy sima vendég, nem fizetnek többet stb. Akkor neki miért jár ez? Igen, nyilván mindenki jobban örülne, ha egy könnyen kezelhető lovon ülhetne, de a lovaglás nem ez a sport.


2018. okt. 17. 05:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
Oké, ha te mondod, akkor úgy van! :)
2018. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, elvileg ő minden más lovon fél...
2018. okt. 23. 20:11
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Hogyazilyenembermiazistennekakarlóraülniteatyagatya??
2018. okt. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%
Jó, ez engem is Felb@!*sz, pedig látod, az átlagnál empatikusabb vagyok. Az ilyen lovas döntse el, hogy akkor most akar-e lovagolni, vagy nem.
2018. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
És egyre több az ilyen...
2018. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!