Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 120 kilósan érdemes neki...

120 kilósan érdemes neki àllni lovagolni? Mit javasoltok? Lovaglásról és a lovakról nem tudnék lemondani. Úgy terveztem megtanulok lovagolni, és pár év múlva veszek saját lovat.178 magas vagyok, fiú vagyok,19 éves.

Figyelt kérdés
2018. dec. 16. 03:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nincs más választásom,neki állok fogyózni.

Sok válaszolónak igaza van.

Lovakkal kiszúrni meg nem akarok.

Hobbi lovasként akarok majd lovagolni.

Múltkor mikor voltam lovagolni, tizenöt percnél többet nem ültem lovon.

2018. dec. 16. 10:31
 12/18 anonim válasza:
24%
Ne azért fogyj le, mert lóra akarsz ülni. A saját érdekedben, mert kövér vagy, mint egy disznó és a harmincat sem éled meg, mert nem fogja bírni a szíved.
2018. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
74%

Szia :) egy sodrot, erős alkatú ló jópofán elbír 100 kg-ot... tehát egy 10-15-20 kg-ot nem ártana leadni..nem bántani szeretnélek! És lehet,hogy nem is a lónak lenne kellemetlen hanem neked...ezt azért mondom mert 120 kg-al leesni a lóról eléggé veszélyes..és hamar ki is fáradnál lovaglás közben...

De szurkolók neked,hogy lovagolni tudj:)

2018. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%
Egy ló simán elbír téged, gondolj csak bele, hogy egy ló simán elhúz több száz kilós szekeret is megerőltetés nélkül.
2018. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: én is elhúztam a raklap vizet a boltban, mikor ott dolgoztam, de megemelni akkor sem tudtam volna, ha kést fognak a torkomnak... Nemhogy szaladgáljak vele.

Én is azt javaslom, hogy a fogatozással kezdj, ott is van meló bőven a lovak körül, megismered őket, és a szabad levegőn mozgás sokat fog lendíteni a fogyásban is :) Aztán lehet, hogy a végén ott ragadsz és a nyereg nem is fog vonzani többet. Volt néhány nem megfelelően megfogalmazott válasz, de abban sajna igazuk van, hogy a jelenlegi súlyoddal hosszabb távon rosszat tennél magadnak is, a lónak is.

2018. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia 120 kilós vagyok és verseny szinten lovagolok Westernben a Quarter lovammal aki már 7 éve megvan. Azért gondoljunk bele hogy ezek a lovak régen 200 kilót cipeltek a hátukon. Jó, lehet hogy változott a genetika de akkoris. A lovak 600 kilós izom golyók, akik a legkedvesebbek a világon.
2019. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Már húsz kilót sikerült leadnom.

De ha bele gondolok,a lónak is sokat segítettem ezzel.

2019. márc. 11. 06:08
 18/18 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok, csak így tovább!! Boldog pacizást :)
2019. márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!