Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ideális nekem ez a ló fajta?

Ideális nekem ez a ló fajta?

Figyelt kérdés
6 éve lovagolok, most viszont már nem tudok eljárni az edzőmhez csak nagyon keveset. Welsh pónikon lovagoltam ott meg párszor angol telivéren. A faluban ahol lakom, fel ajánlotta a szomszedunk hogy neki úgyis kevés idelye van, lelovagolhatnàm a lovait párszor. Shagya arabokról van szó és elég menős fajta pacik. Terepen mennék velük főleg ezzel nincs is baj mert szoktam kijárni terepre. Csak az hogy elfogok bírni shagya arabbal? Kb 150-60 cm között mozog a marmagassàga nem tudom pontosan. En 153 vagyok. Megéri megprobàlnom vagy inkább haggyam ? Válaszokat előre is köszönöm

2018. dec. 16. 22:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bizti kifogom próbálni. Egyébként zabla nélkül lovagolják. De evvel nincs bajom én is szoktam a pacimat zabla nélkül. Egyszer láttam őket kint akkor nem pörögtek annyira
2018. dec. 21. 23:27
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
amuuugy a shagya arab piti az angol telivérekhez :))
2019. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Háát ez is egyed függő. Az edzőmnek egyáltalán nem pörgős az angol telivére sőt...
2019. jan. 18. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!