Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miket érdemes először beszerez...

Miket érdemes először beszerezni egy lónak?

Figyelt kérdés
Most kaptam lovat (bértartásban van) és érdekelne h kezdetben miket kéne vennem neki. Nyerget adnak kantára van a lónak saját. Mivel tél van és meg lesz nyírva ezért talaró is biztos kell. Ha lehet akkor sorrendbe írjátok le kérlek h miket mi után kéne venni. Széppen lassan mindemt be szeretnék szerezni csak először a fontosabbakat majd a kevésbéfontosakat. Patazsírt is szeretnék majd de nemtudom h mennyire számít SOS nek. Előre is köszi a válaszokat! 😊😉

2019. jan. 1. 22:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Elég sok mindent tudok pl futószárazni es tudom h jo helyen van es h mikor mit és mennyit vagyok vele tudom h mikor milyen takaró kell rá stb...Én viszont nem kaptam kérdésemre választ tőled.És szerintem itt válaszoolni kell es nem kioktatni a kérdezőt aki ha valamit nemtud már mindenkibugrik rá h hát ezt tudni kéne...
2019. jan. 2. 21:51
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha vettél volna egy autót de nem lenne jogsid. A ló nem egy kutyus aminek elég pár dolog meg ennivaló, szőrkefe aztán majd időközben megtanulod a többit....
2019. jan. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem rgy kutya es en még mindug a kérdésemre keresek választ...
2019. jan. 3. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!