Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy hete meghalt a pacim....

Egy hete meghalt a pacim. Hogyan legyek ezen túl?

Figyelt kérdés

Egy hete ment el, 19 éves volt. 2014-ben kaptam, ő volt az első lovacskám. Szinte nap mint nap lovagoltam őt majdnem 4 évig. Vele csináltam a REV-et, igaz azóta már nem versenyzek. Nagyon hiányzik:( Nem szeretnék új pacit, mert már csak hobbiból lovagolok, az utolsó 1 évben a betegsége miatt nem is lovagoltam őt, csak a lovardai lovakat, de nap mint nap foglalkoztam vele.

Hogyan éljem túl? Kutyusom is halt már meg, őt is imádtam, de attól nem estem mély pontra.


2019. febr. 16. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Múlt szeptemberben meggyilkolták drogosok az öcsémet. Nekem az segített, hogy utána jártam, mik a gyász szakaszai és tudatosan végig mentem rajtuk.

Lehet, neked is segít meggyászolni a hozzád közellévő eltávozását.

2019. febr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!