Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minek akarja megenni a macska...

Minek akarja megenni a macska a halott kölykét?

Figyelt kérdés
Ma fialt le , az egyiket halottan talaltam , maradt ketto , elrendeztem a holttestet , es egesz nap keresi , az elobb elo szedtem neki , erre meg akarta enni , persze nem hagytam , de egyfoltaban nyávog ! Kene neki hagyni , hogy meg nyugodjon , vagy hadjam a csába es megnyugszik magatol ? Meg miert akarja megenni ? Erre van valami magyarázat ???

2019. júl. 28. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Mi a fenéért hagyod, hogy szaporodjon, ha ennyire nem értessz hozzájuk? Ösztönből eszi meg a halott kölyköt, neki az erőt ad, nem vonza a ragadozókat a szag stb. Ivartalaníts!
2019. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Mert tápanyag.
2019. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mar kerdezni se lehet ? Nem tudom . És ??? Egesz életünkben tanulunk nem ???? Es ilyen még nem volt , vagy lehet csak nem lattam , azert kerdem ilyenkor mi a teeendo mert egesz nap járkál es nyavog ! Ja es bocs hogy egy kerdezos oldalra kiirtam egy kérdést , plusz akinek nem tetszik mehet tovabb !
2019. júl. 28. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Az ok amiért megakarja enni a halott kölykét.

A macska ragadozó állat. Vadonban a ragadozó állatok mint pl: Tigris ha halott kölyköt fial, megeszi, így védekezve a többi ragadozó állatok ellen, hogy ne találjanak rá. Így védi magát, hiszen legyengült, és a kölykeit akik még képtelenek megvédeni magukat. Ösztönből cselkeszik. Ez az ösztön megvan minden ragadozó állatban így a macskákban is.

2019. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És ő mar idos macska

Kb 7 eves

Az egyik kolyket megtartom , a másiknak mar van gazdaja

De ahogy felnol egybol viszem ivartalanitani ! Cssk hogy el ne assatok itt , hogy mert a macskám fialt, es nincs ivartalanitva !

Szornyu, hogy az emberek mindig csak a rosszat látják !

2019. júl. 28. 17:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor hadjam neki hogy megegye ?
2019. júl. 28. 17:49
 7/8 anonim válasza:
4%
Szerintem hulye, enyim sose ette meg. 10 éves.
2019. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az enyem udvari macska , ezert vadabb mint egy házi macska
2019. júl. 28. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!