Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktatok a cicának kevert...

Szoktatok a cicának kevert kaját adni? Vagy csak tápot/konzervet natúron?

Figyelt kérdés
Házi kaját pl? Vagy mi a tápot áztatjuk és kevés konzervvel összenyomkodjuk, mert magában nem eszik.
2019. aug. 5. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Házi "moslékot" nem kap, mert az emberi kaja, és nem macskának való.


Húsnyesedéket, szívet viszont megkapja, ínyencségként.

2019. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Tápot SOHA nem áztatok. Nem is tesz jót a macskának. Normális tápot kell venni neki, nem valami hulladékot, akkor majd enni fogja.
2019. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tápot kell váltani, ha nem eszik meg simán, vagy folyamatosan leszoktani a kevert kajáról. A fogkő és az íny miatt kell, hogy keményet rágjanak. Néha-néha bekeverve oké, de ha folyamatosan csak puhát kapnak, ki fog hullani a foguk.
2019. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Első vagyok, miért lettem lepontozva?
2019. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első: mert még elfogadott a kinti, ivaros tartás, és a moslékon való felnevelés.

Kérdező: NE adjatok neki házikosztot, az nem nekik való. Ne áztassátok a tápot, váltsatok olyanra, amit szeret. Milyen márkájú kaját kap?

2019. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát sajnálom én csak segíteni akartam :(
2019. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én macskáim vegyesen kapnak házokosztot és nekik valót is. Persze külön tálba, és igénylik is. Olyanra gondolok hogy húsleves, megmaradt krumplipüré,főtt répa, és jéé még élnek és virulnak. Bentiek, nem kintiek.
2022. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!