Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacskának mindig hasmenés...

A kismacskának mindig hasmenése lesz az elválasztás után?

Figyelt kérdés

Az utcán találtam és az anyját hívogatta, tehát biztos hogy még szopott. Elkezdtem cicakajával etetni és két napra rá jött a hasmenés...

Persze, adtam féreghajtót, tudom, hogy az kell, de aki itt tapasztalt, attól kérdezem: az étrendváltás miatt van ez leginkább?



2019. aug. 7. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok szakértő, csupán egy csomó kismacskat befogadtam már.


Én is ezt vettem észre, hogy mindegyiknek hasmenése volt.

Én ilyenkor rizst, csirkemellet főztem neki.

2019. aug. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Tudod kb hány hetes volt a cicus? Sajnos nem mindegy,hogy 5 vagy 8. Ha kisebb volt,mint 8 akkor nagy kárt csináltál.


Egyébként adj neki rízst és főtt csirkehúst (bőrt,porcot,csontot NE!) ha továbbra se javul akkor normaflore-ral (keveset adj,kb fél ampullát) próbáld,ha úgy se,irány a doki!

2019. aug. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudhatom a korát, inkább az 5-6 hétre tippelnék, de mivel nagyon kis nyomi (kis sovány, szerencsétlen) a korát nehéz megállapítani. Nem hiszem, hogy rosszat tettem volna a szilárd kajával, egyszer el kell kezdeni :)

Volt már olyan cicám is, aki úgy került hozzám, hogy nem tudta, hogy kell enni, de ő már valahol, ahonnan elkerült ehetett, mert rutinosan evett.

2019. aug. 7. 08:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 8 hetesen került hozzám, és bizony volt gond rendesen nála széklet téren.
2019. aug. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Vidd állatorvoshoz, aki megállapítja a korát és a megfelelő étrendet számára.
2019. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Probiotikum hogy a bélflórája helyreálljon elvileg az elválasztó tápszer tartalmazza
2019. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!