Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy cicának hetente többszö...

Ha egy cicának hetente többször adunk enni, és ideszokik hozzánk, hozhat más macskákat?

Figyelt kérdés
Van egy kóbor cica aki fel szokott bukkanni nálunk, többször adtam már neki enni mert sajnálom. Azóta egyre gyakrabban van itt, ez kb. két-három hete megy, és ma hozott valahonnan egy kandúrt akit még nem láttam. Nem tudom hogy kóbor e vagy valakié. Lehet hogy ha etetem a kóbor cicát és ők ketten netán szaporodnának, idefialnak hozzánk? Mert az nagyon nem lenne jó, sőt már ennek a második macskának se örülök. Hirtelen hagyjam abba a kóbor cica etetését? Vagy mit tegyek? Kicsit fájna érte a szívem már megkedveltem. Befogadása sajnos nem játszik.
2019. máj. 12. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy a kandúr is megjelent, több is jöhet még. Kellene neki egy gazdi. Még falun is befogadhatja valaki.

120 macska egy lakásban:

https://www.youtube.com/watch?v=Ro6E92Cuen0

2019. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod,hogy kóbor,kérj állatvédőktől segítséget,illetve tedd fel facebook-ra,ilyen macskaörökbefogadós csoportba.
2019. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
En is etettem régen utcamacskát. Több nem jött, de idefialt az az egy. A kölyke azóta már 3 éves, és velünk él a lakásban, szóval lehet, hogy a te házad tájéka lesz neki szimpi, ha nem eteti más is.
2019. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!