Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon finnyás a kiscicám,...

Nagyon finnyás a kiscicám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kaptam egy kiscicát szülinapomra, már régóta vártam rá. Viszont kb semmit nem akar megenni, amit kap. Csak a húst magában meg néha a tápot, de azt is kb egy hét után cserélni kell más fajtára, mert utána már megunja.

Mit tehetnék, hogy elfogadjon más ételeket is?


2019. aug. 8. 12:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Annyit még hozzátennék, hogy nálam egy 12.500 forintos rendelés a Zoopluson 2 hónapig elég az egy szem 11 éves macskámnak úgy, hogy ebben a csomagban a száraztáp elég drága fajtából volt, és a konzerv között is volt felső árkategóriájú.

Szóval, egy db macska normális ellátását 5-6 ezerből meg lehet úszni havonta. Ha nincs ennyi pénzetek rá havonta, akkor inkább ajándékozzátok el a cicust, vagy a zsebpénzedet, ha szoktál kapni, költsd a macskára.

2019. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk felnőtt macskáknál bevált a "más nem kapsz" taktika, ezért írtam. #1 voltam
2019. aug. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!