Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van aki már hosszú ideje etet...

Van aki már hosszú ideje etet Orijen táppal és meg van vele elégedve?

Figyelt kérdés

Hány éve etet ezzel, és mennyi idős a macskája?


Melyik ízt veszi?


2019. aug. 22. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én etettem vele exemnél a macskát kb 3 éves lehetett a macska befogadtuk így pontosan nem tudom. Vegyes ízűvel csirke hal mikor milyen de szerette megette mindig.
2019. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Maxitabi ***** válasza:
100%

Nálunk kb 6-7 évig ették - váltogatva az ízeket, de főleg a 6halasat. Aztán megunták- nem ették (illetve csak az egyik). Akkor kb 2 évig más volt, most újra azt eszik (halas). A cicák 10 évesek. Nem híztak el tőle (ivartalanítottak), szőr és végtermék ok.

Egy probléma van, hogy eléggé kicsi a szemcseméret (mert minden típusnak,méretnek készül)-nekem meg nagytestű az egyik cica és neki túl kicsi.

2019. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Kutyam nagyszerű Moszkvai Orkutya tavaly en hoztam olembe most en ulhetnek hatan
2020. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
1 evesen akkora mint Kajom soha
2020. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!