Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska terror. Mit tegyek?...

Macska terror. Mit tegyek? Kérdésem, a leírásban

Figyelt kérdés
Kertes házban lakom, és van egy cicám. Mostanában feltűnt, hogy nem eszik annyit, illetve nem a helyén alszik (kinti macskáról van szó) elkeztem figyelni, hogy még is miért csinálhatja ezt. Mint kiderült, egy kóbor macska jár át hozzánk, és eszi meg a macskám kajáját. Aztán elzavarja a fekvőhelyéről is. Nem tudom mit kéne tennem, mert mikor a kóbor macska meglát, elfut. Mit tegyek, hogy macskám számára megint bisztonségot tudjak teremteni? Mert már államdóan feszült, ha a kertben van.

2019. aug. 29. 12:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
19%

#10

Fogadjunk, hogy fel sem merült benned, hogy nem mindenki tud bent macskát tartani.

2019. aug. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
63%
Miért ne tudna?
2019. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
35%

#12

Millió ok miatt.

- allergia

- túl pici hely

- a macska gyűlöli

- van bent más állat, amivel veszélyt jelentenek egymásra

- a család nem engedi

stbstbstb, akármi lehet.

2019. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha állandóan feszült, ha a kertben van, akkor nem sokáig lesz macskád, mert a másik elüldözi. Be kéne engedni csórit, és bent etetni...
2019. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
57%
Ha valaki nem tudja bent tartani, akkor nem kell macskát tartani. De bármit meg lehet oldani, csak akarni kell ugyebár.
2019. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
22%

#15

Akarhatom én akárhogy, hogy ne pusztuljak meg az allergiám miatt, nem kívánságműsor..... Imádom az ilyen bölcs embereket. :D

2019. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
73%
Allergiára van gyógyszer. Macskát meg nem kötelező tartani.
2019. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
74%
#16: Ki kényszerít rá, hogy macskát tarts? Mert nem kötelező, csak mondom...
2019. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
41%

#17

Igen, napi 3-4 tablettát szedek abból amit az orvos felírt, kb. halottnak a csók. Annyira cuki ahogy ezt páran elképzelik, hogy beszeded a bogyeszt, és varázsütésre elmúlik az allergia. Csak a valóság nem ez.


#18

És akkor hova kellett volna raknom a macskám, mikor kiderült, hogy allergiám van? Komolyan kérdezem. Nyilván van pár elmebeteg, aki ilyenkor agyonüti, vagy ilyesmi, én nem ezt tartottam megoldásnak.

2019. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
48%
Keress neki RENDES gazdát, aki benn tudja tartani. De az, hogy most te kinn tartod és nem mondjuk egy zárt kifutóban macskaházzal, mivel jobb?
2019. szept. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!