Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska terror. Mit tegyek?...

Macska terror. Mit tegyek? Kérdésem, a leírásban

Figyelt kérdés
Kertes házban lakom, és van egy cicám. Mostanában feltűnt, hogy nem eszik annyit, illetve nem a helyén alszik (kinti macskáról van szó) elkeztem figyelni, hogy még is miért csinálhatja ezt. Mint kiderült, egy kóbor macska jár át hozzánk, és eszi meg a macskám kajáját. Aztán elzavarja a fekvőhelyéről is. Nem tudom mit kéne tennem, mert mikor a kóbor macska meglát, elfut. Mit tegyek, hogy macskám számára megint bisztonségot tudjak teremteni? Mert már államdóan feszült, ha a kertben van.

2019. aug. 29. 12:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
24%

#20

Aha, szóval szabaduljak meg tőle. Nem vagy ép.

2019. szept. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
39%
21: Hol olvastál ilyet? Én csak olyat látok hogy keress neki rendes, felelős gazdát, aki nem teszi ki mindennapos életveszélynek.
2019. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
29%

#22

Igen, ez virágnyelven azt jelenti, hogy szabaduljak meg tőle.

Milyen életveszélynek? Neked problémáid lehetnek.... :DDDDD

2019. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
31%
Kutyák, más macskák, autók, mérgek, állatkínzók, magaslatok.... Stb
2019. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
33%

Kutyák csak nálunk vannak a saját kutyáink, velük nagy haverságban vannak a macskák.


Más macskákat már azóta elkergették a kutyáink.


Autók nem igazán járnak arrafele, napi 2-3 megy el lépésben, de soha nem láttam még, hogy az út irányába kóboroltak volna a macsekok.


Mérgek, állatkínzók nem igazán jellemzőek.


Magaslatok vannak, de semmi olyan, amivel egy macska ne tudna megbirkózni (kerítés, kuka teteje, stb).


Ezzel szemben az egyiket pl. egy kamionparkolóból vittük haza pici korában. Gondolom ott nagyobb biztonságban lett volna. :D

2019. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
39%

🤣🤣 na ja. Magyarázzad csak magadnak nyugodtan. Aztán majd eltűnedeznek. Pár hét, hónap, lehet hogy 5 év mire megtörténik a baj.


Tehát te egy olyan helyen Laksz ahol nincsenek autó, nincs kutya, nincs semmilyen más állat és minden egyes embert ismersz, mindig tudsz mindent, mindent látsz és meghallasz ja és természetesen a macskák antigravitációsak.


Mert tudod nem csak az utcátokat szokta bejárni. Vagy minden lépêsét figyeled?

2019. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
51%

#26

12 éves az idősebbik, és soha nem esett semmi baja de ja, biztos mindmeghalnak 2 héten belül. :)))

Nem válaszolok többet, mert tipikusan a kákán is csomót kereső embernek tűnsz, szóval mindegy is, mit írok, valamibe úgyis bele fogsz kötni, nem tudom, hogy ez-e a legjobb szórakozásod, de ha igen, akkor az elég szomorú azért.

Szép napot.

2019. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!