Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy gonosz ismeretlen macskava...

Egy gonosz ismeretlen macskaval mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Nem tudom kie, olyan 3honapja jar ide es terrorba tartja a mi macskankat ami ideszokott es bantja,nem eszik a cica csak ha kint vagyunk es vigyazunk ra.. Sokszor elzavartuk,rakiabaltunk hogy tunjon el es ha csak kinyitjuk az ajtot el is fut de mindig visszajon es elegunk van belole,bantani nem akarjuk! Nem tudom ki a gazdaja.. Egy utcaval lejebb is jar ott is terrort alkalmaz anyueknal.. Legyszives segitsetek!

Szeretnenk egy sajat kiscicat mer nagyon megtetszett nekunk,a befogadott cica nem bantja mer volt mar nalunk kismacska vagy 3 amik szinten gazdira talaltak. De felek a gonosz macska bantana :( mielott valaki azt hinne skizo vagyok:nekunk az a baratom es en :D



2016. máj. 19. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Durva, de hatásos:veszel élve fogó csapdát. Teszel bele finomságot, rendszeresen ellenőrzöd. Kiengeded belőle az elfogott egyéb állatokat. Ha sikerül a célszemélyt megfogni,akkor azt elviszed jó messzire és elengeded.
2016. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Meg kellene tudni, hogy kóbor macska, vagy van gazdája? Ha kóbor, akkor be kell vinni egy menhelyre, és keresnek neki gazdit. Habár ugyanezt te is megteheted.

Nem hinném, hogy alapjáraton tahó az a macska, inkább kóbor lehet, és éhes, azért jár mindenhova felfalni a kaját.

2016. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy gonosz ismeretlen macskaval egyetlen dolgot lehet tenni (azonkivul, hogy ismeretlenul kinyirod), hogy megismered.

Ha 3 honapon keresztul megy oda, ahol amugy kergetik, gondolhatod, hogy milyen ehes lehet alapbol.

Szoval, en siman adnek neki (is) enni.

2016. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen macska. Folyamatosan átjött, és zaklatta az enyémet. Mindennaposak voltak a verekedések.

Volt gazdája (akivel beszéltünk is); jól is volt tartva, mindent megkapott otthon a macska.

Nem tudott vele mit csinálni, egyszerűen csavargós típus volt.


Amikor megláttam az udvarunkon ezt a buz1t, vagy ha hallottam hogy morog kint a macskám, rögtön futottam elüldözni.

A sima elkergetés nem járt sikerrel.

Kővel, papuccsal is megdobáltam. Ez bejött, mert már csak ritkán látjuk. Havi egy alkalommal ha erre téved.

2016. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit drasztikus, de hatásos: veszel vagy készítesz egy czúzlit. Mikor ott a macska, egy kisebb kaviccsal meglövöd. Egy idő után nem fog menni. Ismerősnél legalábbis bevált. Salnos, valóban van ilyen viselkedésű, mert annyira elvadul magányában, hogy enni ugyan odamegy, de egyébként már nem lehet vele mit tenni. Az állatvédők is annyit tesznek az ilyennel, hogy befogják, ivartalanítják és visszaengedik ugyanoda.
2016. máj. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
czúzlit=csúzlit
2016. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!