Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tartsak életben 2...

Hogyan tartsak életben 2 napos kiscicákat?

Figyelt kérdés
A macskám 1-jén lefialt. 5 db kismacskát. Az első perctől kezdve nem foglalkozott velük. Májusban is fialt 5-öt, azt az almot gyönyörűen fel is nevelte el is tudtuk őket ajándékozni, de ezekkel egyszerűen nem foglalkozik. Ha odateszem hozzájuk egyből megy el rajuk se bagózik. Nem bujdosott most sem el az ajtó előtt szült. A kiscicákat nem merem csak nejlon zacskóban megfogni. Bevittem őket egy kosárba a garázsba, raktam alájuk hungarocellt hogy melegen tartsa őket, nem használt ruhákat még egy melegvizes palackot is. Be is vannak takarva. 2 óránként etetem őket macska tápszerrel fecskendőből. Még törlöm melegvizes vattával a hátsójukat. 2 sajnos elpusztult már. Mit tegyek még hogy életben maradjanak? Nagyon elvagyok keseredve. :'''(

2019. szept. 3. 21:57
1 2
 11/11 anonim válasza:
25 fok az ideális ha túlmelegszik elájul, vagy ha alacsonyabb fázik. Műanyag pipetta üveg részét rá lehet faragni egy szemcseppes üvegre úgy könnyebb, és Béres Minera
2019. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!