Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sos! A kiscicàm lenyelt egy...

Sos! A kiscicàm lenyelt egy picike rongydarabot? Lehet baja?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 20:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon pici volt, a nadràgom közőjének a vége. Nagyon rossz cica, elràgta, egy percre nem figyeltem oda és màr nem tudtam képzelni kivenni a szàjàból.
2019. szept. 8. 20:24
 2/7 A kérdező kommentje:
*Kötőnek a vége*
2019. szept. 8. 20:25
 3/7 anonim válasza:
40%
Nem hinném. Egyszer a macskám megett egy m&ms-es papírt. Nem túlzok. Még látszott is a székletében. Megemészteni nem tudja, de az onnan ki fog "ürülni". Remélem segítettem.
2019. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaj, köszönöm! Nagyon megijedtem, igazàból, most jövök rà, hogy valószínűleg a padlószőnyegből is megehetett màr, ugyanis azt is szétràgta...Úgyhogy, még azzal sem volt baj, csak nem akarnàm most vasàrnap este zavarni a dokit.

Jaj, nem semmi a cicàd .:D :/ hàl isten, hogy nem lett semmi baja..

2019. szept. 8. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Nő a foga stb emiatt ràg . Tálkás konzerv tejfel segíti a gyors emésztést .
2019. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, köszi, nedves eledelt fogok neki adni!

Igen, tudom, hogy amiatt rág, de szörnyű, hogy mindent szétszed, elszoktam már ettől, mert nagy cicáim vannak rajta kívül, és velük nincs ez.

2019. szept. 8. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztosíts neki olyan játékot, amit nyugodtan rágcsálhat.


Ami jó minőségű, direkt cicáknak gyártott játék, azt cincálhatja napestig, nem lesz baja :)


A rongy valószínűleg nem okoz problémát - ettől függetlenül légy résen. Ha a cica furán viselkedik (étvágytalan, bágyadt, nem ürít, stb.) akkor azonnal doki.

A székletét is figyeld, hogy távozik-e belőle a cuccos.


Mint mondtam, nem valószínű hogy baja lesz belőle, de nem árt figyelni.

2019. szept. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!