Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Sos! A kiscicàm lenyelt egy picike rongydarabot? Lehet baja?

szept. 8. 20:22  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Nagyon pici volt, a nadràgom közőjének a vége. Nagyon rossz cica, elràgta, egy percre nem figyeltem oda és màr nem tudtam képzelni kivenni a szàjàból.

# 1/7Időpont szept. 8. 20:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

*Kötőnek a vége*

# 2/7Időpont szept. 8. 20:25 Privát üzenet
Nem hinném. Egyszer a macskám megett egy m&ms-es papírt. Nem túlzok. Még látszott is a székletében. Megemészteni nem tudja, de az onnan ki fog "ürülni". Remélem segítettem.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik.
# 3/7Időpont szept. 8. 20:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jaj, köszönöm! Nagyon megijedtem, igazàból, most jövök rà, hogy valószínűleg a padlószőnyegből is megehetett màr, ugyanis azt is szétràgta...Úgyhogy, még azzal sem volt baj, csak nem akarnàm most vasàrnap este zavarni a dokit.

Jaj, nem semmi a cicàd .:D :/ hàl isten, hogy nem lett semmi baja..

# 4/7Időpont szept. 8. 20:35 Privát üzenet
Nő a foga stb emiatt ràg . Tálkás konzerv tejfel segíti a gyors emésztést .

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont szept. 8. 20:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, köszi, nedves eledelt fogok neki adni!

Igen, tudom, hogy amiatt rág, de szörnyű, hogy mindent szétszed, elszoktam már ettől, mert nagy cicáim vannak rajta kívül, és velük nincs ez.

# 6/7Időpont szept. 8. 20:48 Privát üzenet

Biztosíts neki olyan játékot, amit nyugodtan rágcsálhat.

Ami jó minőségű, direkt cicáknak gyártott játék, azt cincálhatja napestig, nem lesz baja :)

A rongy valószínűleg nem okoz problémát - ettől függetlenül légy résen. Ha a cica furán viselkedik (étvágytalan, bágyadt, nem ürít, stb.) akkor azonnal doki.

A székletét is figyeld, hogy távozik-e belőle a cuccos.

Mint mondtam, nem valószínű hogy baja lesz belőle, de nem árt figyelni.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont szept. 9. 10:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2 kiscicám maradt árván. Ezek a macskatejek adhatóak- e nekik tehéntej helyett?
Három hetes korban a Macskanáthát túlélheti a kiscicám?
10 hetes kiscicám éjjel simán használja az almot, nappal a parkettára végzi a dolgát, vajon miért?
Nagyon finnyás a kiscicám, mit tegyek?
Ma még nem pisilt kakil a kiscicám?
2 és fél hónapos kiscicám állandóan kiszökik a kerítés alatt, mellett, kapuk alatt, csukott kapu oldalánál. Mit tegyek ellene?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!