Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mítől gyengülhetett le a...

Rxii13 kérdése:

Mítől gyengülhetett le a kiscicám?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hetes kiscicám. Másfél hete van nálunk. Kint lakik a garázsban, egyenlőre ketrecben, mert nagyon féltjük még. Minden nap legalább 2 órára kiengedtük, amikor végig vele tudtunk lenni. Nagyon kis játékos cica volt. 3 napja látta az àllatorvos. Adott neki féreghajtót és aztmondta, hogy egészséges. Ill. Szemcseppet kapott, mert gennyedzett a szeme, de az ez alatt a 2 nap alatt el is múlt. Viszont most sem enni sem megmozdulni nem igazán szeretne. Csak ül egyhelyben. Azt sem igazán igényli, jogy simogassuk. Mintha teljesen le lenne gyengülve. Mitől lehet ez? Beteg?

2019. szept. 14. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

5-6 hetesen hoztátok el?! Még az anyjával lenne a helye. Még szopnia kellene.

A szeme nem ok nélkül gennyedzett, valószínűleg beteg. Hívd ki az állatorvost.

2019. szept. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de egy7hetes kiscicatmasfel hete a garázsban ketrecben tartjátok, napi 2 oraravan kiengede....


Ebbe fog szerencsétlen belepusztulni.


Ha már ilyen hát elhoztatok, akkor menjen be életek a lakásba, vigyázzatok rá, és szeressetek.


Ez is állatt kínzás

2019. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, másnap lett 6 hetes, miután elhoztuk. Sosem volt még cicám, így nem igazán tudtuk mikor lehet elválasztani, bár mi is furcsáltuk. Köszönöm. Mindenképp szólunk az állatorvosnak.
2019. szept. 14. 14:16
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen. :(

Minimum 3 hónapos koráig az anyja mellett kellene lennie, minimum. A ketrecre meg nem is tudom mit mondjak. Eleve milyen apró kalitka lehet amiből egy ilyen pici cica nem tud kimenni. Ráadásul jönnek a hidegek, a garázsban meg fog fagyni.

2019. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha sosem volt macskátok, akkor előbb tájékozódni kellett volna a tartásáról.

Szerencsétlen állatnak van elég baja. Vigyétek be a lakásba, ne legyen egész nap egy ketrecben.

2019. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Arról is megvan a véleményem, aki oda adta nektek ilyen fiatalon...
2019. szept. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Itt nem egy macskahordozó ládára kell gondolni, mert sejtem sokan azt teszik. 3x3 m-es ketrecet csinàltunk neki. A lakásba behozása sajnos nem rajtam múlik, a húgom allergiás a macskaszőrre. A cica eredeti gazdája aztmondta, ha nem hozzuk el a cicát "most", akkor kidobja. Azthiszem így még mindig jobb neki.
2019. szept. 14. 14:27
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy allergiás mellé minek macska?

A ketrec után hol fogjátok tartani?

2019. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azért mi sem vagyunk szellemi fogyatékososk odáig eljutunk, hogy télen egy ilyen apró cica megfagyna. Tehát szeretnék mindenkit tájékoztatni, hogy a garázsban fűtés is van, de akkor már azt is elmondom, hogy a kutyánk kinti kutyaházába is szereltünk be fűtést. Pedig már nem volt kiskutya mikor jött a tél. És azt is elmondanám, hogy a kint élő cicák sokkal boldogabbak, mint azok, akik a friss levegőtől elzàrva élik le az életüket. Mert megkérdeztük az állatorvost. "Utána néztünk". Őt is éppen azért fogadtuk be, hogy télre ne legyen az utcára téve kiscicaként. 1 nap leforgása volt az egész így nem volt időnk hetekig gondolkodni meg kérdezősködni. Viszont nem moslékot eszik, mint egyesek cicája. A legtöbb tápanyagot tartalnazó cica kaját kapja és, amint mondtam az állatorvost is egyből kihívtuk. Sajnos ennél többet nem tudtam tenni. Iskolába járok napi 2 órát vagyok itthon és azt is rászánom.
2019. szept. 14. 14:44
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
A fereghajtó korai 7 hetesnek , adjatok injekcioval vizet neki mert lehet kiszárad . 9 hetesen mar nem szopnak ezt meg kelkenne varni , de mindegy most . Ha elelmet kap az jobb tálkás pástetom konzerv legyen ne alutasakos zselés darabos . Sokmmacska stb fiatalon gyenge vagy fertőzést kap minden segītseg ellenére .
2019. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!