Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Véletlenül a macska kanalával...

Véletlenül a macska kanalával ettem. Lehet bajom tőle?

Figyelt kérdés

Van neki egy fém kiskanala, amivel mindig a kaját szoktuk neki adni. Ma a párom elmosta, és a buta az edénytárolóba tette vissza, én pedig nem vettem észre, és azzal a kiskanállal ettem fagyit. Ugye nem lesz semmi bajom tőle?:)

Tudom, hogy kissé bugyuta kérdés, dehát ez történt:D


2010. júl. 14. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod, vannak olyanok, akik egy tányérból esznek a macskával/kutyával és lám, még semmi bajuk se lett ;)
2010. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Először azt hittem, hogy nálatok a macska olyan intelligens, hogy kanállal eszik. :) Szerintem túléled. De később jó sztori lesz.
2010. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel el lett mosva mi bajod lehetne? De még akkor se lenne baj ha egy tálból ennél a macskáddal. Nálunk nincs is külön kanala, a sajátommal szoktam kaját szedni neki.
2010. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még sosem játszottad azt, hogy a szádba veszel valami kaját, aztán a macska kiveszi? Kutyával és lóval fenomenális bizalomjáték, macskával nem tudom, mert nem vagyok oda értük. Ismerek olyat, aki fogadásból megevett egy teljes konzerv kutyatápot, a száraz tápot én is megkóstoltam, és itt vagyok. Nem lesz semmi bajod.
2010. júl. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mi rendszeresen a saját kanalainkkal adjuk neki a kaját és semmi bajunk! Úgyhogy szerintem nyugodj meg, nem lesz gond!
2010. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz =)

Mi odaszoktuk adni a tányért a cicáknak, hogy a maradékot kinyalogassák. Sőt van amikor a bögrémből tejet isznak. =) Mármint úgy hogy én iszok utána :D

2010. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz.Főleg mivel elmosta a párod.Én is csináltam már ilyet,és még élek(már ha ebből nem jöttél volna rá :P)Volt hogy a cica szájonnyalt,és az is hasonlít ehhez.Persze,utána mosakodtam,de csak 2 órával.
2010. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem valószínű, de átesel a toxoplazmozis betegségen, így terhesen tuti nem lesz ezzel gond. Mert terhesen halálos lehet a magzatra. Szóval inkább most, mint akkor.

Gondolom nem bélférges a cicád?!!!

Semmi bajod nem lesz, főleg, ha szobacica.

2010. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egészségedre! :) Semmi bajod nem lesz, legfeljebb majd ha legközelebb együtt eszel a pároddal, nyávogsz egy kicsit neki :)
2010. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:). Megnyugodtam, hogy semmi bajom nem lesz. Utolsó: Tetszik a frappáns válasz:D
2010. júl. 15. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!