Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valami tipp a macska állandó...

Valami tipp a macska állandó tüsszögésére?

Figyelt kérdés
Tegnap óta állandóan tüsszög a macska, este is felkeltem, hogy tüsszög, rohamokban jön rá. Volt már ilyen régebben, de akkor macskanáthás volt. Elmentem ma a dokihoz, nem tudtam megmondani mi okozza, azt mondta, hogy nem lát semmit rajta, egyedül a nyirokcsomói vannak megduzzadva. Kapott gyógyszert és ennyi, de azért próbálok utánajárni, hogy mitől lehet ez, Hátha tud valaki segítséget adni, aki hallott hasonló esetről.
2019. szept. 20. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Másik állatorvos, mert ez nem tud diagnosztizálni. Vidd orvoshoz, de máshová, a neten rá tudsz keresni a lakóhelyedhez közeli dokikra.
2019. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszert kapott, mire, ha nem tudja, mi baja?

Lehet egyébként ismét macskanátha, de lehet idegen test vagy irritáló anyag is az orrában például.

Ha nem javul, másik állatorvos.

2019. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mond neki, hogy egészségedre.

Az enyém akkor tüsszög, ha morzsás a táp, ha gyorsan esik neki a tejcsinek és belemegy az orrába, meg amikor a terasz szekrény alatt portalanít.

2019. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hirtelen jött be a hűvös idő. Megfázhatott a cicád. Jó lesz a gyógyszer rá. A nyirokcsomó duzzanat is arra utal, hogy gyulladás okozza. Immunerősítésre is szükség lenne. Én most a két cicámnak az Immunovetet adom.
2019. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szörcsög meg tüsszög még mindig szóval dokinak megint mutatom. Remélem tényleg egy megfázás csak, de oltva van szegénykém :(
2019. szept. 23. 17:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Megfázott. Ilyenkor ősszel elég gyakori és hát akár veszélyes is lehet ha nem elég erős és jótáplált a macska. Olyan tápokkal etesd ami valóban magas minőségű beltartalmú és legyen változatos. Csinálj neki meleg helyet a lakásban és ha alszik ne sajnáld picit betakarni a hátát. A hűtőből pedig ne adj neki semmit melegítés nélkül. Vizet pedig olyat amit te is meginnál. Kicsit hosszabb időre van szüksége mint embernél, akár másfél hónap mire elmúlik.
2019. szept. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!