Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A zoopluson kapható Whiskas...

A zoopluson kapható Whiskas termékeket miért nem lehet boltban megvenni?

Figyelt kérdés

Néztem a Whiskas oldalát, például ilyet sem rendes boltban, sem az oldalukon nem látok, hogy Junior táp halas vagy Junior hal aszpikban.

Csak ezt a 4 darabos junior válogatás szószban, meg csirkés táp.


Azért érdekes, mert pl. a halas juniorra magyarul is rá van írva, hogy "Tonhallal" "Fehérhúsú hallal".


Akkor, hogy hogy itthon a Whiskas oldalán fel sincs tüntetve?


Félreértés ne essék, nem ezen élnek a macskáim, szimplán kiegészítésként kapnak ritkán.



2019. szept. 28. 09:16
 1/4 A kérdező kommentje:

Junior termékekről van csak szó, azokat néztem.

Mivel a macskáim a halasat szeretik mindenből kb. Tápból is csak azt eszik.

2019. szept. 28. 09:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A zooplus német import, nem ugyanaz az árukészlet, mint itthon.

Viszont ha elfogadsz egy tanácsot, felejtsd el a whiskast, ízfokozó és tartósítószer, semmi egyéb. Nem jó a cicának, akkor sem, ha ritkán kapnak.

Ha a zooplust ismered, szuper, nézz körbe bátran, hasonló áron ezerszer jobb nedvestápokat találsz. :) Nézd meg az összetevőket. A whiskasnál 4% az állati melléktermék - nem elég, hogy kevés, még szemét is. Zsírok, gabona, cukrok. És màr a mennyiség sincs feltüntetve. Az analitikai összetevőket is lespórolták, nem véletlenül...

2019. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy már mindent próbáltam kb, de a Whiskason és a Felixen kivül mást nem esznek meg nedvesből.

Volt pl. ez az Animonda Carny Kitten, ebbe beleszagoltak és minden esetben ott hagyták. Pedig több ízt próbáltam, kb mindet.

A szárazból jó minőségűt kapnak, vettem két fajtát is, így tudom kombinálni, mert azt vettem észre, hogy az azonos ízüt megunják bizonyos idő után.

És szoktam nekik főzni csirkehúst, azt is esznek még.

Az állatorvos szerint rendben vannak a macskák.

2019. szept. 28. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ott követted el az egyetlen hibát, amikor legelőször wiskaszt meg félixet adtál nekik. A macska húsevő, az animonda húsból áll, a wiskasz cukor meg ízfokozók, azért szoknak rá a macskák, drága gazdi meg azt hiszi, mennyire szereti. De nagyon káros. Adj nekik vagy jó minőségűt vagy sima húslevest. Az enyémek nem konzerveznek, 1xűen csak húslevest adok nekik: a benne főtt hús levével/kocsonyával együtt. Ugyanolyan, mint a húskonzerv, csak egészségesebb és tudod mi van benne.

Egy cica sem mond rá nemet:)

2019. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!