Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam rá a macskám...

Hogyan szoktassam rá a macskámat arra, hogy a saját ágyában aludjon?

Figyelt kérdés

4 éves fóka sziámi keverék nőstény. Több mint 1 éve vettem neki egy elég jó ágyat, de ő állandóan velem akar aludni, amivel nincs is nagy baj, csak így sokkal többször kell takarítanom.


Szeretném, ha a saját helyén aludna (ettől persze még mindig bent lenne a szobámban, csak max a földön az ágyában heverészne, és nem az én ágyamban. :D )


[link]



2019. szept. 28. 21:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, mindenkinek ment természetesen a zöld kéz. Ezt a melegítő párnás dolgot fogom megpróbálni. Esetleg macskamentával? :D
2019. szept. 28. 23:06
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Macskamenta jó ötlet lehet, bár hosszútávon rá tud unni a cirmók, idővel rájön hogy az orránál fogva vezették (szó szerint). Ami még hasznos lehet: az etetőtálkáját vagy a vizest tedd oda a reménybeli fekhely mellé, elképzelhető, hogy így meghozod a kedvét ahhoz, hogy használja.
2019. szept. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Cuki a cicád.
2019. szept. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%

Az én cicáim folyamatosan cserélik a fekhelyüket. Persze mindketten velem alszanak. Ami engem nem zavar addig míg el nem foglalják az egész ágyat. Ha meg így van akkor arrébb tolom őket. Ami nagyon zavar ha a lábamon alszanak (a kandúr csinálja ha kedve tartja, a lány cica nem). Amúgy tényleg jól elvagyunk együtt minden éjszaka!:D

Szerintem nem nagyon fog menni az átszoktatás. Nem akarlak elszomorítani, de a cicák annyira öntörvényű állatok, hogy úgyis ha neki ott tetszik akkor ott is fog aludni és nem fogja érdekelni, hogy téged zavar vagy sem. Nagy trükkös kell lenned ahhoz, hogy átszoktasd meg sok türelemre van szükséged. Persze vagy sikerül vagy nem. Ez is cica függő.

2019. szept. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű cica! :) Nekem 2 éve van meg a macskám, de még soha semmire nem tudtam rávenni a szobatisztaságon kívül... Szerencsére jó természete van.
2019. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy. :) De ez a szép a macskákban.
2019. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Aludj ott vele parszor a cica ágyban
2019. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!