Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg nem normális, hogy...

Tényleg nem normális, hogy minden mosás előtt megnézem, hogy nem ment-e be a macska a mosógépbe?

Figyelt kérdés

Elől töltős mosógépem van, és két benti macska. Szeretnek mindenhova bebújni, és sokszor olyan gyorsak és halkak, hogy észre se veszem, hogy beslisszoltak valahova. Bár a mosógépbe még soha nem mentek be, én mégis minden mosás előtt, miután becsukom a mosógép ajtaját, elmegyek és megkeresem mindkét macskát, hogy megvan-e. Csak utána indítom a mosógépet. Ma ezt látta a párom, mert itt van a hétvégén nálunk, és kérdezte, mit csinálok? Mert a macskákat kerestem épp. És elmondtam neki, hogy megnézem, hogy nem másztak-e be a mosógépbe. Mert lehet bent, a sok ruhától nem látnám, hogy köztük van. Kinevetett, hogy nem vagyok normális, mert miközben pakolom be a ruhákat, látnám, ha bemegy a macska is. Főleg hogy utána rögtön be is csukom, nem hagyom nyitva az ajtaját egy fél napig. De olyan láthatatlanul tudnak közlekedni, hogy lehet fordulok egyet, ő már bent is van én meg csak rádobom a következő adag ruhát. Szerinte ez egy teljesen irreális félelmem... Szerintetek igaza van? Csak én túlzom el, vagy más is ilyen óvatos (a macskások)?


L/23


2019. okt. 5. 15:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed. Én is mindig ránézek a cicámra. Nem gáz ez a viselkedés.
2019. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám már többször is volt a mosógépben. Elég egy pillanatra elfordulni, és már bent is van.
2019. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen félelmeim. Például mikor megyek valahova és kilépek az ajtón, előtte megnézem, hogy mindkét cicám megvan. Lehet nálam is kényszeres, de ha így érzem jól magam akkor meg ez emgem igazán nem zavar. Vannak komolyabb dolgok ami már tényleg ennél jóval kényszeresebb. Ne aggódj!:)
2019. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Teljesen jól csinálod, ez a felelős viselkedés!
2019. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, két cica és elöltöltős mosógép... Én is mindig ellenőrzöm a létszámot, de az a legbiztosabb,ha be sem mehetnek addig a helyiségbe, amíg indítod a gépet. Úgy közlekednek sokszor, hogy észre sem veszem őket. 😁
2019. okt. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk a múlt héten anyu kipakolta a ruhákat a mosógépből és Foltoska, az egyik macskám belemászott a gépbe. Azonnal kivettem és négyszer enyhén ráütöttem a fejére és erélyesen mondtam hogy nem szabad. Azóta kerüli a mosógépet mert tudja hogy nem szabad.
2019. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!