Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért alszik rajtam állandóan...

Miért alszik rajtam állandóan a macska?

Figyelt kérdés
Az, hogy napközben az ölembe mászik, még megértem, mert akkor simogatom, melegítem. De ha elmegyek aludni, vagy csak a kanapéra dőlök le, azon nyomban ott terem, rám mászik és ott alszik. Ha a hasamon fekszem, akkor a hátamra, ha a hátamon, akkor a hasamra. Még az oldalamra is, ha oldalt alszik, de úgy ritkán szoktam. Tök mindegy neki. Mindig rám mászik, dagaszt kicsit, és dorombolva elalszik. Nem nehéz egyébként, de néha kicsit kényelmetlen. Van háza egyébként, meg igazából az egész ház az övé, mindenhova mehet, mégis mindig rajtam alszik. Miért csinálja? Másnap is szokott ilyet a macskája?
2019. okt. 14. 13:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, olyan szépen írsz a cicádról.

Látszik, hogy nagyon szereted.


Az én cicám,is alszik rajtam, de nem szeretem mert agresszív cica.

És megtámad.

2019. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem, mert csak jót kaptam tőlük!!! Ott voltak velem a nehéz időkben, mikor egy barátom se volt mellettem, ők ott voltak! Ők, és a kutyám! Ők tiszta lelkű élőlények, nem olyan gonoszak mint az emberek!
2019. okt. 14. 20:47
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen az egyik cicám. Ha leülök vagy lefekszek, egyből rám telepszik. Éjszaka a fejem mellett vagy a hasamon akar mindig aludni, de én így nem tudok aludni, ezért át szoktam rakni magam mellé. Sokszor úgy alszom el, hogy egy macska az egyik oldalamon, egy a másikon, egy meg a lábamnál, és egyszerre dorombolnak :) Imádom hallgatni :)
2019. okt. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!