Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény macskát ellés után...

Nőstény macskát ellés után mikor vihetem ivartalanítani? Hogy lehet rábeszélni az elmaradott szüleimet?

Figyelt kérdés

Nem maradtak meg élve kölxke, van amelyiket meg is ette. Ráadásul a szobá ban kezdte, rengeteg ruhát összekent, meg dobhattam ki mitta.


Harmadszorra fiazott idémln, az első alomból egy maradt meg, mert valami elhordta neki. Ez így nem mehet tovább...


Meg kevesebbe kerül az ivartalanítás, mint amennyi értékben ruhát kidobtam, meg még mennyi amiből lehet ki sem jön. Beszökött a ruhásszekrénybe. Csak röhögnek rajta.


2019. okt. 14. 17:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*kölykei


Ja és állandóan azt mondogatják, hogy nem lehet nőstényt. Mert azt hiszik, beveazem, mint régen, hogy "elment3k a nyulak az erdőre".

2019. okt. 14. 17:36
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet elvinni, amikor épp nincs forgási idő. Az állatkórházban ehhez mérten adnak időpontot.

Ha a szüleid ennyire vaskalaposak és kötik az ebet a karóhoz, akkor nem tudsz velük mit kezdeni (így nem kellett volna állat a házba, de már utólag kár ezen dilemmázni). Kérj zsebpénzt, egy ivartalanítás nőstény macskánál olyan 15-20 ezer ft, mondd meg a szüleidnek, hogy ennyiért egy ideig nem kérsz semmit. Ha neked megér ennyit a cicád, és remélem megér, ezt még meglépheted.

2019. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nálunk 11ezer forint.


Nem az enyém a macska, apámé, befogadta az erdőről. Oké, még mindig jobb milliószor sora van, mint kóborként, látszik is, de elegem van a kismacskákból, meg sajnálom is, nem jó neki. Nekem van másik cicám, meg mivel erdei nem az a bújós, barátkozós cica, fel sem lehet venni, ve se nagyon jön. De ha lenne pénzem, eskü kifizetném neki, akár holnap.


Arra gondoltam, hogy mivel még a szervezete változik, meg visszahúzódik neki, várni kell. Meg ugye most nem szoptat. Mindig visszajönne a szobáva macskát keresni.

2019. okt. 14. 18:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk azt mondta a doki, hogy ahogy a szoptatásnak vége van, rá nyolc hétre lehet vinni.

De mi nem engedtük addig ki. A tiétek viszont... 8 hét alatt simán újra vemhes lehet.

2019. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ellés után 4 hét.

Aki R már műtötték a mama cicát nálunk.

2019. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ilyenkor csak nem vemhesül újra, nem?


Ezt a harmadik almot sem értettük. Ilyenkor nem szokott fiazni a cica, főleg nem a kinti...


Ennyi kölyök halálát, nem akarom újra végignézni...

2019. okt. 14. 20:56
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Vemhesen is viheted ivartalaníttatni. Az enyém sajnos már vemhes volt, de még akkorák voltak az embriók mint a zöldborsó. Próbálj menhelyeket felkeresni, hátha tudnak segíteni ivartalanítással kapcsolatban.

Egyébként meg a véres ruhát hideg vízbe áztasd legalább egy éjszakát, aztán mosd ki gépben. Tiszta lesz, maximum a tudat fog zavarni hogy egyszer mi volt rajta.

2019. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Amikor már akkora a has, te sem vinnéd el.


Hát azt nem tudtad volna, amiket kidobáltam, meg színest nem hipózhatsz be...

2019. okt. 15. 11:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Ajándékozd el a cicát, nekik meg mondd, hogy biztos elkóborolt. Jobb helye lesz az biztos! :(
2019. okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Falun senkinek se kell macsja, cuki kiscica se, bemhogy egy csomószor fialt, vad, vén nőstény.
2019. okt. 16. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!