Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény macskát ellés után...

Nőstény macskát ellés után mikor vihetem ivartalanítani? Hogy lehet rábeszélni az elmaradott szüleimet?

Figyelt kérdés

Nem maradtak meg élve kölxke, van amelyiket meg is ette. Ráadásul a szobá ban kezdte, rengeteg ruhát összekent, meg dobhattam ki mitta.


Harmadszorra fiazott idémln, az első alomból egy maradt meg, mert valami elhordta neki. Ez így nem mehet tovább...


Meg kevesebbe kerül az ivartalanítás, mint amennyi értékben ruhát kidobtam, meg még mennyi amiből lehet ki sem jön. Beszökött a ruhásszekrénybe. Csak röhögnek rajta.


2019. okt. 14. 17:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ma is közölték, hogy "nem tudnak vele, mit csinálni, ha görög, akkor görög". Azt sem hiszik el, hogy az állatorvos ivartalnítja, meg sajnálják is a pénzt rá...


Meg buták és maradiak.

2019. okt. 16. 19:24
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor mondd az orvosnak, hogy a szüleid nem fizetik ki az ivartalanítást, de a kiscicákat megölik. Segítsen valami alapítványon vagy állatmenhelyen keresztül ivartalaníttatni.
2019. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!