Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicámról csináltam pár képet,...

Cicámról csináltam pár képet, feltettem a Pinterestre de senki sem lájkolta pedig már két hete fenn van. Mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
Annyira aranyos egyébként, fehér-vörös rövidszőrű nagyfülű. 3 hónapos.😻😽

2019. okt. 21. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy le se tojják a macskádat.
2019. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pl azt se tudtam,hogy lehet likeolni ott :)

Nem kell rögtön rosszra gondolni,biztos cuki.

2019. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg cuki. Olyan aranyos a szeme is olyan szomorúan, bocsánatkérően áll, mint a Shrek-ben a Csizmás kandúrnak.
2019. okt. 21. 14:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pinteresten lehet lájkolni? :D Én erről teljesen lemaradtam.

Egyébként régebben én is tettem fel képeket oda, de azóta sem érkezett rá semmilyen reakció vagy aktivitás, csak akkor amikor egyszer egy másik platformon mondtam pár embernek. Addig nem (és azóta sem) követett be senki és tényleg semmi mozgas nem volt a profilomon.

Valószínűleg azért mert a Pinterest nem erre való, ott nem valószínű, hogy nagy karriert csinálsz a cuki cicás képeiddel mert ha rá is keresek a macskás képekre, mindig a népszerűeket adja ki, amit sokan elmentettek, nem pedig azokat amiket eddig senki nem nézett meg.

Ha lájkokat akarsz szerezni, a Facebook és az Insta jobb, ott nagyon könnyű akár a nulláról felépíteni egy profilt, főleg ha népszerű témája van, pl. macskák. :)

2019. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem likeolni, hanem menteni vagy megosztani. Nem jött ilyen üzenet. Régebben volt egy pici szív az volt a like ma már lehet megszűnt nem tudom, én sem vagyok fenn minden nap.
2019. okt. 21. 14:35
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

Felteszed ide is a képet?

Nekem is vörös-fehérem van, kevés fehérrel, inkább csak a pofija, nyaka, pocakja, farkincája vége fehér:))

2019. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Irigyellek a problémádért...
2019. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!