Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem használja a macskánk...

Miért nem használja a macskánk a cicaházát?

Figyelt kérdés

Készítettem neki 1 bélelt (hungarocell), kartondobozos megoldást ajtóval. De valamiért nem használja. Bemegy, fordul 1-2-t, aztán nem marad ott. A régi kis ideiglenesben aludt, amit kiskorában kapott, de az túl nyitott ezekre a hideg időkre, nem kaphatja vissza.


Mit tegyek, hogy használja? Tettem bele kaját, kiette, de semmi változás. Rendeltem macskamentát, majd beleszórom hátha, meg vastag, puha matracot (jelenleg régi pólók vannak bent), de ha az se fog hatni, akkor nem tudom mit tegyek vele.

Tanácsok? Vágjak rá ablakot???



2019. nov. 3. 18:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy még forró vizes palackot is teszek be neki bebugyolálva, hogy ne égesse. Bedugtam a kezem, nagyon kellemes meleget csinál neki, még se.... :/
2019. nov. 3. 18:32
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
add vissza neki a régit, neki megfelel.
2019. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Vid be a hazba
2019. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fázik belemegy a macska nem hülye, nem fog megfagyni a ház mellett :D
2019. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tetszik neki a szaga, lehet, hogy büdös-dohos, vagy csak nem otthonos neki. Rakd bele a kisebb házat a nagyobba , ha belefér, de inkább vonj köré az eredetinek egy nagyobbat, és akkor több fal, többet szigetel. Remélem amúgy, szal tiszta dobozból csináltad. Meg amúgy lehet tényleg honvágya van, és a régit szeretné vissza, mert szomorú nélküle, hiányzik neki. Akár legyen ott mind a kettő neki, ha szükséges akár rakjál a régibe is több bélést, meg ha tudsz. De rakjad amúgy az egész dobozt valami szélvédett helyre (most még mindig a régiről beszélek) Ja meg pl amúgy nem tom , mi volt abban az új dobozban, de szal lehet amúgy csak nem akarta tényleg megcsalni a régi otthonát, és neki az kell, meg még pl a komfort-érzetéhez is , mert ezzel most olyan helyzet elé állítottad, mintha elköltözne. Ilyen meg kényszeriteni nem jó.
2019. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*Meg pl tudod, mikor emberek elmennek új házat venni, akkoris megnézik, mennyire tetszik nekik,mennyire tudnák benne magukat szívesen elképzelni.
2019. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajna a régi annyira szét van vágva, hogy abból már nem lehet béleltet kerekíteni. A szomszédoknál hesszel a kis hülye, de ott sincs védett hely. A mi teraszunk be van építve, ott tudná meghúzni magát a dobozban.


A régi csak egy sima A4es papír tartó karton volt, az újban eredetileg valami irodai ketyere, talán kv főző. Megpróbálok szerezni neki egy papír tartó kartont, aztán azt kibélelni valahogy.

2019. nov. 4. 09:29
 8/10 anonim ***** válasza:
A cicák szeretek nézelődni. Legyen,amennyire lehet, nyitott.
2019. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még elég neki a régi doboza,annyira még nincs hideg.Tedd egymás mellé a két dobozt,ha lehet a régiből tegyél át valamit az újba amin rajta van a cica szaga.Ha fázni fog átfog költözni.
2019. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Pólók helyett szalmát szerezz bele - ha a nagy hidegben bemegy, a testhőjétől meg a palack párolgásától àtnedvesedik az egész, ami nem szerencsés.
2019. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!